מדיניות עוגיות (Cookies)

במסגרת האתר: www.onezerobank.com אנו משתמשים בעוגיות, pixel tags, web beacons, שמות משתמש של מכשירים ניידים וקבצים או טכנולוגיות דומים על מנת לאסוף ולאחסן את המידע הנאסף על ידנו באופן אוטומטי אודות מחשבך, מכשירך ושימושך בשירות. אנו משתמשים במונח "עוגיות" במדיניות זו על מנת לציין עוגיות וכל טכנולוגיה דומה כאמור, האוספת מידע באופן אוטומטי בעת שימושך בשירותינו שבהם מפורסמת מדיניות זו. תוכל ללמוד עוד על עוגיות וכיצד לנהל אותן במידע להלן.
במידה שלא תקבל את השימוש בעוגיות אלו, אנא נטרל אותן בהתאם להוראות המפורטות במדיניות עוגיות זו, באמצעות פעולה על פי קישורי ה-'opt out' להלן או באמצעות שינוי הגדרות בדפדפן שלך כך שעוגיות מאתר זה לא תוכלנה להיות מוצגות במחשבך או במכשיר הנייד שלך.
במדיניות זו, אנו משתמשים במונח "הבנק" והמונחים "אנו", "אנחנו" ו-"שלנו" על מנת להתייחס ל- ONE ZERO הבנק הדיגיטלי בע"מ.

 • מהי עוגייה?

  עוגיות הנן קבצי טקסט המכילים כמויות מידע קטנות, היורדות אל מחשבך או אל המכשיר הנייד שלך בזמן ביקורך באתר אינטרנט. לאחר מכן העוגיות נשלחות אל האתר המקורי בכל ביקור עתידי או לאתר אינטרנט אחר המזהה את העוגייה. עוגיות משמשות לרוב על מנת להפעיל אתרי אינטרנט או על מנת לגרום להם לעבוד בצורה יעילה יותר, וכן לספק מידע לבעלי האתר.
  עוגיות מבצעות תפקידים שונים רבים, כגון לאפשר לך לנווט בין דפי אינטרנט ביעילות, לזכור את העדפותיך ולשפר באופן כללי את חווית המשתמש. עוגיות עשויות להראות לנו, לדוגמה, האם ביקרת בשירותים שלנו לפני כן או האם אתה מבקר חדש. כמו כן, העוגיות יכולות לסייע לנו לוודא שמודעות המוצגות לפניך באינטרנט הנן רלבנטיות יותר עבורך ולנושאים המעניינים אותך.
  באופן כללי ישנן שתי קטגוריות של עוגיות:

   

  • עוגיות צד ראשון, בהן אנו עושים שימוש באופן ישיר למחשב או למכשיר הנייד שלך.
  • עוגיות צד שלישי, שבהן נעשה שימוש על ידי צד שלישי מטעמנו. אנו עושים שימוש בעוגיות צד ג' לצרכי תפקוד האתר, ביצועים/ הסקת מסקנות, פרסום ומדיה חברתית.

  עוגיות יכולות להישאר על המחשב או על המכשיר הנייד שלך לפרקי זמן שונים. חלק מהעוגיות הנן "עוגיות זמניות", משמע שהן קיימות אך ורק כל עוד הדפדפן שלך פתוח. עוגיות אלו תימחקנה באופן אוטומטי לאחר שתסגור את הדפדפן. עוגיות אחרות הנן "עוגיות קבועות", משמע שהן ממשיכות להתקיים לאחר סגירת הדפדפן. אתרי אינטרנט עשויים להשתמש בהן על מנת לזהות את מחשבך כאשר אתה פותח את הדפדפן וגולש באינטרנט שוב.

 • כיצד אנחנו משתמשים בעוגיות?

  אנו משתמשים בעוגיות על מנת:

  • לעקוב אחר נפח התנועה ודפוס התנועה בנוגע לשירותינו;
  • להבין מהו המספר הכולל של מבקרים באתרינו באופן מתמשך ומהם סוגי דפדפני האינטרנט ומערכות הפעלה המשמשים את מבקרינו;
  • לפקח על ביצועי השירותים שלנו ולשפר אותם בעקביות;
  • לבצע התאמה אישית ולשפר את ניסיון הגלישה שלך; ו-
  • לאפשר את פעולת החברה ופרסום של צדדים שלישיים, הן באתר האינטרנט הזה והן מחוצה לו.
 • באיזה סוג עוגיות אנו משתמשים?

  ניתן לסווג את סוגי העוגיות המשמשות אותנו ואת שותפינו בנוגע לשירותים לחמש קטגוריות, ששמן "עוגיות אתר בסיסיות", "עוגיות תפקוד אתר", "עוגיות ניתוח וביצועים", "עוגיות פרסום" ו-"עוגיות מדיה חברתית". בטבלה להלן פירטנו מידע נוסף לגבי כל קטגוריה ומטרות העוגיות שאנו וצדדים שלישיים יצרנו.

   

  עוגיות הדרושות לצרכים בסיסיים של האתר

  מה עושה העוגיה

  עוגיות אלו הכרחיות על מנת לספק לך שירותים הזמינים באתר, לתפעל ולאבטח את האתר, וכן כדי שתוכל לעשות שימוש בחלק מהאפשרויות באתר. ללא עוגיות אלו, שירותים בסיסיים ואחרים לא יתאפשרו.

   

  כיצד לחסום את העוגיה

  אין אפשרות לחסום עוגיות אלו.

   

  עוגיות תפקוד אתר

  מה עושה העוגיה

  עוגיות תפקוד אתר רושמות מידע אודות בחירות שביצעת ומאפשרות לנו להתאים את האתר לצרכיך. משמעות עוגיות אלו היא שבזמן שאתה ממשיך להשתמש בשירותינו או חוזר אליהם, אנו יכולים לספק לך את שירותינו כפי שביקשת שיינתנו לך. לדוגמה, עוגיות אלו מאפשרות לנו: 

  • לשמור את העדפת המיקום שלך אם קבעת את מיקומך באתר הבית על מנת לקבל תחזית מזג אוויר מקומית;
  • לזכור הגדרות שקבעת כגון עיצוב, גודל טקסט, העדפות וצבעים;
  • להציג אותך כשאתה מחובר; ו-
  • לשמור אופציות נגישות.

   

  כיצד לחסום את העוגיה

  נא עיין בהוראות המפורטות בסעיף "כיצד לנהל או למחוק עוגיות" להלן. 

   

  עוגיות ביצועים / ניתוח

  מה עושה העוגיה

  אנו משתמשים בעוגיות ביצועים / ניתוח על מנת לנתח את מידת הגישה, השימוש או הביצועים של האתר, על מנת להעניק לך חווית משתמש טובה יותר ולתחזק, להפעיל ולשפר את האתר באופן מתמשך. לדוגמה, עוגיות אלו מאפשרות לנו: 

  • להבין בצורה טובה יותר את המבקרים באתר שלנו באופן שנוכל לשפר את האופן שבו אנו מציגים את תכנינו;
  • לבחון רעיונות עיצוב שונים לדפים מסוימים, כגון דף הבית שלנו;
  • לאסוף מידע בנוגע למבקרים באתר, כגון מיקומם והדפדפנים בהם הם משתמשים;
  • לקבוע את מספר המשתמשים הייחודיים באתר האינטרנט;
  • לשפר את האתר באמצעות מדידת כל שגיאות שמתרחשות; ו-
   לבצע מחקר ואבחנות על מנת לשפר את הצעות המוצר.

   

  כיצד לחסום את העוגיה

  נא עיין בהוראות המפורטות בסעיף "כיצד לנהל או למחוק עוגיות" להלן. 

   

  עוגיות פרסום ומעקב

  מה עושה העוגיה

  בעת השימוש באתר, ייתכן כי תבחין בפרסומות ובמודעות מסוגים שונים, אשר אנו עשויים לפרסם ו/או לאפשר פרסומים שונים של צדדים שלישיים. אנו מאפשרים לחברות פרסום צד שלישי להציב עוגיות באתר האינטרנט שלנו. עוגיות אלו מאפשרות לחברות הללו לעקוב אחר פעילותך באתרים שונים שבהם הן מציגות פרסומות ולרשום את פעולותיך על מנת שהן תוכלנה להציג פרסומות שלדעתן הנן רלבנטיות לך בזמן שתגלוש באינטרנט. עוגיות אלו הנן אנונימיות – הן מאחסנות מידע אודות התכנים שבהם אתה גולש, אולם לא אודות זהותך.

  בנוסף, עוגיות מאפשרות לנו ולצדדים שלישיים לדעת האם ראית פרסומת או סוג של פרסומות, וכמה זמן עבר מאז שראית אותה לאחרונה. מידע זה משמש לצורכי הגבלת תדירות, על מנת לסייע להתאים לך את הפרסומות בהן אתה צופה ועל מנת למדוד את יעילות הפרסומות.

  כיצד לחסום את העוגיה

  נא עיין בהוראות המפורטות בסעיף "כיצד לנהל או למחוק עוגיות" להלן. 

   

  עוגיות מדיה חברתית

  מה עושה העוגיה

  בדפים מסוימים באתר שלנו, צדדים שלישיים המספקים יישומים באמצעות האתר שלנו עשויים לכלול עוגיות אנונימיות שלהם על מנת לעקוב אחר הצלחת יישומיהם או להתאים את היישומים עבורך אישית. לדוגמה, כאשר הנך משתף מאמר תוך שימוש בלחצן השיתוף של מדיה חברתית באתר האינטרנט שלנו (לדוגמה, פייסבוק או טוויטר), הרשת החברתית שיצרה את הלחצן תרשום כי עשית זאת. בגלל אופן פעולת העוגיות, איננו יכולים לגשת לעוגיות אלו, וכן צדדים שלישיים אינם יכולים לגשת לנתונים שבעוגיות המשמשות אותנו. כמו כן, דפים מסוימים באתר שלנו עשויים להכיל תוכן מוטמע, ואתרים אלו עשויים לכלול עוגיות משלהם. 

  כיצד לחסום את העוגיה

  נא עיין בהוראות המפורטות בסעיף "כיצד לנהל או למחוק עוגיות" להלן. 

 • כיצד לנהל או למחוק עוגיות

  הנך רשאי לבחור האם לקבל או לא לקבל עוגיות, ולהלן הסבר כיצד תוכל לממש זכות זו. עם זאת, שים לב כי במידה שתבחר לסרב לעוגיות ייתכן שלא תוכל להשתמש בכל תפקודי אתרינו.
  רוב הדפדפנים מאפשרים לך לשנות את הגדרות העוגיות שלך. הגדרות אלו נמצאות לרוב בתפריט "אפשרויות" או "העדפות" בדפדפן שלך. על מנת להבין הגדרות אלו, תוכל להיעזר בקישורים להלן, או לחילופין תוכל להשתמש באפשרות "עזרה" בדפדפן שלך לקבלת פרטים נוספים.

   

 • עוגיות שנוצרו בעבר

  גם אם ניטרלת עוגיה אחת או יותר, נוכל להשתמש במידע שנאסף מעוגיות לפני שביצעת את הניטרול, אולם אנו נפסיק להשתמש בעוגיות המנוטרלות על מנת לאסוף כל מידע נוסף. 

 • צור קשר

  במידה שיש לך כל שאלה או הערה בנוגע למדיניות עוגיות זו או לענייני פרטיות באופן כללי, נא פנה אלינו באמצעות דוא''ל בכתובת: [email protected]

עודכן לאחרונה: פברואר 2021