בנק ONE ZERO חוגג 100,000 לקוחות בארץ ומציע חודשיים התנסות ללא עלות במסלול One

פורסם ב: 03/04/2024
עם הפיקדון השנתי המשתלם ביותר (4.5% בריבית משתנה), שירות 24/6 גם בשעות הלילה, בנקאי אישי שעובר מדי יום על החשבון ומציע דרכים להתנהלות פיננסית נכונה ומערכת AI שמזהה הזדמנויות לרווחים וחיסכון ומתריעה בזיהוי אירועים חריגים (במסלולי One)

בנק ONE ZERO חוגג 100,000 לקוחות בישראל. הבנק, מציע סטנדרט חדש של בנקאות שטרם נראתה בישראל אשר עובדת במודל חדשני של דמי מנוי וחוסכת אלפי שקלים בעמלות, מט"ח, דמי כרטיס ועוד.

 

בנק ONE ZERO שהושק לפני כשנתיים הגיע לכ-100,000 לקוחות ויעניק חודשיים התנסות חינם ללקוחות חדשים במסלול One. הבנק מציע פטור מורחב מעמלות עו"ש, פטור ממט"ח ומדמי כרטיס לצד שירותי בנקאות מתקדמים שמסייעים ללקוחות להתנהל כלכלית בצורה טובה יותר בתשלום חודשי קבוע.

 

״אנחנו מציעים שירותי ייחודי צ׳ק אפ פיננסי, הכולל סקירה יומית של החשבון כדי לזהות חיובים כפולים או התחלה של עסקת תשלומים, הפקדת צ׳ק או דחיית תשלומים. תובנות לגבי החשבון ועוד״ מספרים בבנק. 
כמו כן, מנהלי כספים אישיים מסייעים בטיפול בכל הנושאים הפיננסים הקיימים. כך יתריעו במידה וצריך לדחות מועד חיוב אשראי כדי להימנע מכניסה למינוס, ימליצו על העברת כסף מהעו״ש לפיקדון ועוד

 

בנק ONE ZERO  בנה מודל חדשני המבוסס על דמי מנוי.

 

בדומה לחברות הסטרימינג, המוזיקה ושירותים מתקדמים אחרים, גם בבנק המסלול המועדף הוא גביית דמי מנוי  )49 ש״ח לחודש במסלול One) המעניק פטור מעמלות על מגוון שירותים בנקאיים (פטור מורחב מעמלות עו"ש, פטור מעמלת המרת מט״ח ועוד). כמו כן, מודל רווחיות המתבסס על דמי מנוי מחליש את ניגוד האינטרסים בין הבנק לבין הלקוח ומאפשר ל ONE ZERO לפעול לטובת הלקוח.

רק לאחרונה, חוק חדש חייב את הבנקים לשלוח בהודעת טקסט את היקף העמלות שכל לקוח משלם מדי חודש, זאת לאחר שהבנקים נלחמו וניסו לדחות את החוק ככל שניתן. לקוחות רבים, גילו להפתעתם שהיקף העמלות שהם משלמים גבוה במיוחד ולא היו מודעים לו לפני כן.

 

הבנק, מציע חודשיים התנסות ללא עלות וללא התחייבות ומאפשר פתיחת חשבון דרך האפליקציה ב 7 דקות

 

 

במסלולי One ובכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון הבנק.

פיקדון בריבית משתנה, p-1.5%=4.5%  מתואמת 4.5%. הפקדה חד פעמית לשנה ובכפוף לתנאי הבנק והפיקדון.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות