5 סיבות לכך שהשקעה בבורסות ארה"ב דרך הפלטפורמה של ONE ZERO היא בחירה חכמה ונוחה

בנק ONE ZERO, המציע מגוון תכונות והטבות שהופכות את הפעילות בשוק ההון לנוחה וחכמה כאחד, מתברר כבחירה מצוינת למשקיעים, בואו לגלות 5 סיבות מובילות לכך.

השקעה במניות היא חלק משוק ההון ויכולה לשדרג את בניית העושר והעתיד הפיננסי. בעת בחירת בנק או מוסד פיננסי לניהול השקעות בניירות ערך ומסחר בבורסה, אין ספק שנוחות, אמינות וקבלת החלטות חכמה הם גורמי מפתח שיש לקחת בחשבון. אנחנו ב-ONE ZERO לקחנו את כל אלו והרבה פרמטרים נוספים בכדי להפוך את עולם ההשקעות לנגיש, נוח וחכם במיוחד עבורכם ובדרכים שעוד לא הכרתם והגיע הזמן שתכירו.

 

שילוב נכון של כל היתרונות מוביל לקבלת החלטות נכונה

 

1. גיוון של משקיעים ושל השקעות – איתנו ב-ONE ZERO תמצאו שותפות אמיתית לכל סוגי המשקיעים: השקעה במניות למתחילים, השקעה במניות לותיקים ומנוסים יותר אשר מנהלים עסקים מבוססי השקעות בשוק ההון ועוד. אנו מעמידים לרשות כל לקוחותינו מגוון רחב של משאבים בתחום ניירות ערך, כולל פגישות זום תכופות, מאמרים ומדריכים שיעזרו לכם להרחיב את הידע בתחום בהשקעות. בנוסף, אנו מציעים גם מגוון רחב של אפשרויות השקעה, ממניות בודדות, דרך קרנות  ועוד, מה שמאפשר לכם לבנות תיק מגוון המותאם ליעדים הפיננסיים ולרמת הסיכון שלכם.

 

2. מקצועיות חסרת פשרות – חוץ מהמשאבים הלימודיים, אנחנו מעמידים לרשות המשקיעים שלנו צוות מומחים באמצעות גישה בשיחה למוקד ייעודי או לייב צ'ט לצוות של אנשי מקצוע מנוסים שיכולים להציע שירות שיעזור לכם לבצע החלטות השקעה מושכלות שמתאימות ליעדים שלכם. בנוסף, אנו מספקים מגוון כלים לניהול תיק ההשקעות של הלקוח, כגון המלצות למניות מבוססות AI , "חנות" המאפשרת חשיפת משקיעים למניות הקיימות בשוק רשימת המניות המוחזקות ביותר בקרב לקוחות One Zero.

*כלי הניהול וה״חנות״ ניתנים במסלול One/One+

 

 

 3. שמירה על קדמת ההתפתחות הטכנולוגית – פלטפורמת ההשקעות שלנו ב-ONE ZERO, המהווה חלק אינטגרלי מאפליקציית הבנק עצמו, הושקה לאחר השקעת משאבים רבים בממשק נוח וידידותי למשתמש. מדובר בפלטפורמה אינטואיטיבית אשר מקלה על משקיעים מתחילים ומנוסים כאחד לנהל את תיקי ההשקעות, לחקור מניות וניירות ערך ולבצע עסקאות. את כל אלו ועוד תוכלו לעשות בנוחות מהסמארטפון שבכף ידכם. עבור כל עסקה או הוראה תקבלו נוטיפיקציה שתאפשר להישאר מעודכנים מבלי להיכנס לחשבון.

 

 4. סיוע בחיסכון לטובת השקעה, הטבה בעמלות – אנחנו ב-ONE ZERO יודעים לעשות הכל, כולל הכל כדי שהדרך שלכם בעולם ההשקעות תהיה קלה ויעילה ככל שניתן. לכן, אנו מציעים מסלולים שונים ללקוחות הבנק ולמשקיעים, אשר כוללים פטורים מעמלות ומאפשרים חיסכון משמעותי. בדרך זו תוכלו לחסוך ולמקסם את התשואות שלכם ולמצוא מסלול שמותאם לנפח הפעילות שלכם בשוק ההון.

 

5. מתן תמיכה ושירות יוצאי דופן עבור לקוחות הבנק – אנחנו ב-ONE ZERO למדנו שהלקוחות שלנו הם סוכני השיווק שלנו ולא בכדי. הלקוחות שלנו נהנים משירות לקוחות מצוין, המספק סיוע מהיר ומגיב בכל עת בה עולות לכם שאלות או שאתם זקוקים לתמיכה כזו או אחרת בהשקעות. אנחנו מספקים שירות טכנולוגי ואישי ובנוסף מספקים ציטוטי מחירים בזמן אמת (בכפוף לתנאי הבנק)ללא עלות נוספת.

 

ובשורה התחתונה: בכל הנוגע להשקעות, אין ספק שהבחירה במערכת המסחר של ONE ZERO מתבררת כהחלטה נוחה וחכמה. עם מגוון רחב של אפשרויות השקעה, למגוון משקיעים, תמיכת מומחים, טכנולוגיה ידידותית למשתמש, כלי מחקר, פטורים מעמלות ועוד מגוון של הטבות נוספות אנחנו מחויבים להפוך את המסע שלכם בעולם ההשקעות למוצלח ונוח ככל האפשר. לכן, אם אתם רוצים להתחיל או להרחיב את עולמכם בכל הקשור לתיק המניות שלכם, אנחנו כאן בשבילכם.

 

צרו איתנו קשר עוד היום כדי להתחיל איתנו את הרחבת העולם הפיננסי שלכם ולהכיר לכם את כל מה שיש לנו ב-ONE ZERO להציע עבורכם

 

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות