ליהנות מריביות גבוהות מבלי לוותר על הנזילות: בנק ONE ZERO מציע פיקדון יומי עם ריבית של 2.9% ופיקדון חודשי עם ריבית של 4%

פורסם ב: 24/01/2024
בנק ONE ZERO מציע ללקוחותיו פיקדונות נזילים בריביות אטרקטיביות במיוחד: 4% על הפיקדון עם תחנת יציאה חודשית ו-2.9% על פיקדון עם תחנת יציאה מידי יום, זאת לצד חודשיים של התנסות ללא עלות וללא התחייבות ללקוחות חדשים. הבנק החדש, שצבר מעל ל-88,000 לקוחות בשנתו הראשונה, מציע חשבון ללא עמלות עו"ש, ללא עמלות המרת מט"ח וללא דמי כרטיס לצד שירות של בנקאות פרטית 24/6 המסייע ללקוחותיו לנהל את הכסף בצורה טובה באמצעות מנהחי כספים מקצועיים ומערכת AI חכמה שסורקת את החשבון.

לקוחות בנק ONE ZERO יכולים להפקיד כספים לפיקדון יומי או חודשי עם ריביות גבוהות, של 2.9% ו-4% בהתאמה ונהנים מנזילות גבוהה מבלי לוותר על התשואה מהריבית. זאת בנוסף לתנאי חשבון אטרקטיביים במיוחד, הכוללים פטור מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס ומנהל כספים אישי במסלול One, שמוצע עכשיו ללקוחות חדשים לחודשיים ניסיון ללא עלות וללא התחייבות.

 

בכתבה שהתפרסמה בכלכליסט, פרסם משרד האוצר כי משפחה ממוצעת משלמת כ-2,100 ₪ בשנה בגין עמלות בבנקים בארץ. כך שההצטרפות למסלול One עשויה לחסוך אלפי שקלים בשנה למשפחה. בשנה שחלפה מאז הקמתו, הפך בנק ONE ZERO לבנק הצומח בישראל, עם הצטרפותם של למעלה מ-88,000 לקוחות חדשים שנהנים מבנקאות דיגיטלית מתקדמת.

הבנק, מציע בימים אלו חודשיים התנסות ללא עלות וללא התחייבות במסלול One.

 

לפתיחת חשבון באפליקציה>>

 

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

 

* 24/6 ביום שישי עד 13:00. בכפוף לשעות המענה של הבנק בצ׳אט ובטלפון באתר

* פטור מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס – במסלול One בלבד. (בכפוף לשימוש סביר במפורט בתעריפון הבנק)

* פיקדונות יומי – במסלול One. פיקדון בריבית משתנה, p-3.1%=2.9%, מתואמת 2.94%. הפקדה לשנה ובכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

* פיקדון חודשי – ריבית שנתית משתנה p-2%, מתואמת 4% לתקופה של שנה. בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

פיקדון שנתי - ריבית משתנה, p-1.4%=4.6%, מתואמת 4.6%. הפקדה לשנה ובכפוף לתנאי הבנק והפיקדון

*הבנק הצומח בישראל - https://www.youtube.com/watch?v=_ruem5yCUUk  

* משק בית משלם 2,100 ש"ח עמלות בשנה  https://www.calcalist.co.il/investing/article/bk119hhgxh

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות