18.09.2023

יש לכם כסף פנוי בעו״ש? ההמלצה שעשויה להניב לכם עשרות אלפי שקלים

מעוניינים לפתוח חשבון?

להצטרפות
מיליארדי שקלים יושבים בעובר ושב של הישראלים ועמלות המרת המט"ח הגבוהות בבנקים הגדולים מונעות מהם להשקיע בנכסים ומניות חו"ל. יחד עם זאת, רבים מהישראלים אינם מעוניינים להפקיד את היתרות בעו״ש לפיקדון שנתי ולנעול את הכסף לשנה. מה שרבים מפספסים הוא שקיימים פתרונות כמו פיקדונות יומיים נזילים בהם מקבלים תשואה של כ-2% ופיקדונות חודשיים בהם התשואה היא מעל 2.5%. ONE ZERO הגדיל לעשות ומציע ללקוחות הבנק ולמצטרפים חדשים ריבית של 4% על הפקדון החודשי ו2.9% על הפקדון היומי.

מאות מיליארדי שקלים של הציבור שוכבים בעו"ש ואינם מייצרים תשואה ללקוחות, מרבית הכספים מצטברים כתוצאה מכך שלקוחות אינם מעוניינים לסגור סכומים אלה בפיקדונות לא משתלמים לתקופה ארוכה. בכתבה שהתפרסמה בכלכליסט (12.06.23) נמצא כי למעלה מ-500 מיליארד שקלים השוכבים בעו"ש אינם מייצרים תשואה כלל.

 

בשנתיים האחרונות חלה מהפכה בתשואות שניתן לקבל מפיקדונות יומיים וחודשיים, גורם מהענף מספר שאחד ממובילי המהפכה הוא בנק ONE ZERO, בו, מעבר לכך שלא משלמים עמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס ״ניתן להפקיד לפיקדון יומי המייצר תשואה של 2.9% כמו כן, ניתן להפקיד כספים לפיקדון חודשי בו מקבלים 4%".

 

רוצים ליהנות מחודשיים התנסות ללא עלות במסלול One הכולל פיקדון חודשי של 4%?

הורידו את אפליקציית ONE ZERO ממש כאן >> 
 

 

למעשה ONE ZERO מציע גם נזילות וזמינות של הכספים הפנויים של לקוחותיו וגם תשואות מהגבוהות בשוק.

נכון להיום, בנק ONE ZERO מונה כ-88,000 לקוחות, רובם בדירוג אשראי גבוה. הבנק מציע מנהל כספים אישי ללקוחות במסלול One, בנוסף נהנים הלקוחות במסלול זה מפטור מעמלות ע״וש, פטור מורחב מעמלות (כולל עמלות המרת מט"ח), פטור מדמי כרטיס ושירות 24/6 (גם בשעות הלילה) וחודשיים התנסות ללא עלות וללא התחייבות למצטרפים חדשים.

 

*בכפוף לתנאי מסלול One ולתקנון.
פיקדון חודשי בריבית שנתית משתנה P-2%, מתואמת 4% לתקופה של שנה. בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון.

מעוניינים לשמוע עוד?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות