פתיחת האפשרויות הפיננסיות: 10 צעדים חיוניים להשקעות בניירות ערך

הכנו לכם מדריך מקוצר שיעזור לכם, בין אם אתם מתחילים או בעלי ניסיון, לקבל החלטות השקעה מושכלות יותר

פורסם ב: 18/09/2023
אחד הדברים החשובים ביותר, עבורנו ב-ONE ZERO, הוא לתת לכם כלים אופטימליים שיאפשרו לקבל בסופו של דבר החלטת השקעה מושכלת. לצורך כך הכנו לכם מדריך מקוצר עם 10 נקודות התייחסות, שיגרמו לכם אולי לראות דברים בצורה קצת אחרת, לתכנן את המסלול שלכם בצורה מושכלת יותר ובעיקר ייתן לכם קצת חומר למחשבה לגבי איך אתם רוצים לראות את ההשקעות שלכם מתממשות.

השקעה מושכלת מתחילה ב-10 צעדים קטנים

 

  • בניית בסיס פיננסי לפני שמתחילים לצלול אל תוך נבכי עולם ההשקעות חשוב לוודא שיש לכם בסיס פיננסי לטובת ההשקעה. אנחנו ממליצים לדאוג ליצירת תקציב המאפשר לחסוך ולהשקיע באופן עקבי ולבצע מסחר בבורסה בצורה מתוכננת ומושכלת, ללא חשש מתנודות או שינויים תכופים.
  • בחירת שותף לדרך אנחנו ב-ONE ZERO שמחים להיות השותפים שלכם לדרך בשוק ההון ומציעים עמלות תחרותיות, אפליקציה חכמה, נוחה ופשוטה וצוות בנקאים מקצועי שזמין עבורכם 24/6. שאלות שעולות לכם בנוגע למסחר בבורסה, שוק ההון, מניות ניירות ערך ועוד, מקבלות מענה מיידי, בהתאם לשעות המסחר בארה"ב.
  • הגדרת יעדים ומטרות יש לזכור שמטרות מעצבות אסטרטגיית השקעה. חשוב לקבוע מראש ככל שניתן, יעדים פיננסיים להשקעה. בתהליך קביעת היעדים, חשוב לתת את הדעת בנוגע לשאלות כמו טווח ההשקעה – קצר או ארוך, אחוזי סיכון ביחס לנתח תיק ההשקעות, וכיו"ב.
  • בניית אסטרטגית השקעה מותאמת אישית לאחר שהגדרתם את יעדי ההשקעה חשוב לבנות את תיק ההשקעות באופן כזה שישקף בצורה הטובה ביותר את האפשרויות שלכם להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם בתחילת התהליך במועד, תוך הבניית אסטרטגיית השקעה מתאימה.
  • למידה, העשרה וכלים חשוב שתקדישו זמן כדי ללמוד על שוק ההון, סוגי ניירות ערך, אסטרטגיות השקעה, מונחי יסוד ועוד. אנחנו ב-ONE ZERO מזמינים אתכם ליהנות מוובינר מקצועי אחת לשבוע המספק כלים מעשיים להשקעה בשוק ההון, כמו למשל סקירת מאקרו ומיקרו ללקוחות עם תיק השקעות וסוחרים הואיל וחשוב לנו לספק ללקוחות ONE ו- ONE+ את מירב ומיטב הכלים להשקעות.
  • גיוון תיק ההשקעות לגיוון יש את היכולת להפחית סיכון. חשוב שתשקלו להשקיע בתמהיל של ניירות ערך ממגזרים ותעשיות שונות כדי לפזר את הסיכון. ישנן קרנות נאמנות ותעודות סל, כמו גם ניירות ערך שונים אשר יכולים לספק גיוון בהשקעה אחת.
  • איזון בין טכנולוגיה ושירות אישי אנו מעמידים לרשותכם את האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, לרבות פלטפורמת מסחר חדשנית ומתקדמת מבוססת AI, לצד מנהלי כספים אישיים וזמינים.
  • ליהנות מיתרונות הקידמה הלקוחות שלנו ב-ONE ZERO נהנים מצ'ק אפ פיננסי מבוסס AI, המבצע סריקות של החשבון, עדכון בחריגות, מציע פעולות לייעול, ואף יכול לבצע פעולות, כי כשהחשבון שלכם מתנהל נכון יותר, אתם יותר פנויים להשקעות.
  • השקעות קבועות לטווח ארוך לאחר ביצוע השקעות וצעדים ראשונים אחרים בשוק ההון, מומלץ לקבוע תקציב תקופתי קבוע, קטן כגדול, שיאפשר לכם להרחיב אפשרויות השקעה לאורך זמן גם בטווח הארוך.
  • ביצוע מעקב אחר השקעות כדי שאתם תוכלו להישאר מעודכנים לגבי ההשקעות שלכם בשוק ההון, אנחנו ב-ONE ZERO מספקים עבורכם מידע מקיף על שווקים, ניירות ערך, מניות, תנודות, השוואות ועוד כך שכך שנותר לכם זה להשקיע בחכמה.

 

 

ועוד טיפ מאיתנו: הישארו סבלניים וממושמעים

שוק המניות יכול להיות תנודתי, ותנודות לטווח קצר הן שכיחות. שוק ההון היום, כתמיד, אינו מקום לתגובות רגשיות והדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא להיצמד לתוכנית ההשקעה שלכם. סבלנות ומשמעת הן המפתח להשקעה מוצלחת ולמסחר בבורסה בצורה מושכלת ומשתלמת. זכרו שהשקעה היא מסע, והצלחה מגיעה לרוב לאלה שנשארים סבלניים וממושמעים לטווח הארוך. 

 

צרו איתנו קשר עוד היום כדי לשמוע על כל האפשרויות שיש לנו ב-ONE ZERO להציע לכם בכל הקשור לניירות ערך והרבה מעבר לכך, כדי שאנחנו נוכל לעשות את העבודה עבורכם*המסחר בכפוף לתנאי הבנק. אין באמור כדי להוות ייעוץ ו/או המלצה בקשר עם פעילות בניירות ערך

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות