במקום להסתפק בפירורים על העו"ש – פיקדון אוטומטי יומי שעובד בשבילך!

פורסם ב: 27/06/2023
רק ב-ONE ZERO אתם מגדירים את הכללים והכסף עובר אוטומטית מהעו"ש לחיסכון, נושא ריבית וזמין לכם לשימוש מתי שתצטרכו

הבנקים מציעים היום לא מעט פיקדונות בריביות אטרקטיביות אבל רבים מהם דורשים להיפרד מהכסף לחודש, שנה ואפילו שנתיים. בתקופה שבה הכל מתייקר והמשכנתא חונקת, לא תמיד אפשר לסגור כסף לטווח ארוך, צריך אותו נזיל בשביל החיים עצמם. 

 

אלא שאז נוצר מצב אבסורדי, אנחנו משאירים בעו"ש כמה אלפי או עשרות אלפי שקלים ומפספסים אפשרות להשקעה של הכסף שלנו וקבלת ריבית בעבורו, שיכולה לגרום לכסף לעבוד בשבילנו. 

 

אז מה עושים?

 

בשוק מציעים היום לא מעט פיקדונות עם נזילות יומית, כאלה שאפשר למשוך בכל רגע. אבל גם אז, צריך לעבוד בזה והריביות שמציעים על הפיקדונות האלה מאד מאד נמוכות.

 

אז ב-ONE ZERO מצאו פתרון: פיקדון אוטומטי שעובד בשבילך. הלקוח מגדיר כמה כסף הוא רוצה שיישאר בעו"ש ומאותו רגע כל שקל עודף עובר אוטומטית לפיקדון עם נזילות יומית (בימי עסקים) ו/או חוקים נוספים להפקדת כספים בפיקדון. מה זה אומר? הלקוחות מגדירים סכום מסויים שהם רוצים שיהיה להם ככרית ביטחון בעו"ש. זה יכול להיות 1000 ש"ח או 3000 ש"ח, כל סכום. כל סכום עודף יעבור אוטומטית לחיסכון, ובכל יום עסקים אפשר יהיה למשוך חלק או את כל כספי הפיקדון לשימוש שוטף אם יהיה בכך צורך. 

 

לקוחות מסלולי ONE ו-ONE+ מקבלים גם התראות שוטפות על כניסה חזויה למינוס או לחלופין אם דפוסי הפעילות שלהם מאפשרים להם להפקיד כסף פנוי לחיסכון. כך, לקוחות אלו יכולים להחליט ולהפקיד סכומי כסף שהם לא זקוקים להם בטווח המיידי, וזאת לפיקדונות ארוכים יותר עם ריביות משתלמות. 

 

יובהר, כי כל הפיקדונות של ONE ZERO הם ל- 12 חודשים, בריבית משתנה שמבוססת על הפריים ואשר עולה אוטומטית בפיקדונות קיימים,  ככל שבנק ישראל מעלה את שיעור הריבית. 

 

״תוכנית החיסכון האוטומטי״ (הפיקדון היומי) מציע נכון להיום ריבית משתנה וריבית מתואמת של 3.15% (P-3.1%)

 

הפיקדון עם תחנת היציאה החודשית - מציע נכון להיום ריבית משתנה וריבית מתואמת של 4.1% (P-2.15%)

 

והפיקדון השנתי - ללא תחנות יציאה, מציע נכון להיום ריבית משתנה וריבית מתואמת הגבוהה בישראל של 4.85% (P-1.4%)

 

ככל שבנק ישראל יחליט לעדכן את הריבית כלפי מעלה ולא להשאירה על כנה, הריבית על הפיקדון תהיה אף גבוהה יותר.

 

לכל הפרטים המלאים, אתם מוזמנים לעיין בתנאי ושיעורי הפיקדונות שלנו באפליקציית הבנק ובאתר.

תאריך עדכון כתבה: 19.12.23

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות