כך תפסיקו לשלם עמלות גבוהות בגין פעולות בבנק

רווחי העתק של 5 הבנקים הגדולים בארץ, הציגו את היקף העמלות האסטרונומי שמשלמים הישראלים מדי שנה: 2,100 ₪ בממוצע למשק בית בגין עמלות ועוד 7,200 ₪ על ריביות. כלומר כמעט 10,000 ₪ בשנה! למשק בית!

 

בשל חוסר השקיפות המובל על ידי הבנקים, מרבית הלקוחות אינם מודעים לסכומים אלה. הנושא, מזכיר את התשלומים בהיקף מאות ואלפי שקלים שבעבר היינו משלמים עבור חשבון הסלולר עד שעברנו למנוי חודשי fixed price.

 

הדו"חות השנתיים של 5 הבנקים הגדולים בישראל אשר התפרסמו לאחרונה חשפו רווחים של מיליארדי שקלים בגין עמלות וריביות שהציבור הישראלי משלם מדי שנה. חוסר השקיפות של הבנקים, מובילים אותנו לחשוב שאנו משלמים מעט מאוד עבור עמלות וריביות, אך למעשה, אותן הוצאות מסתכמות לכמעט 10,000 ₪ בשנה.

 

העמלות הנסתרות של הבנקים מזכירות את שוק הסלולר לפני כעשור, כאשר במשך שנים התרגלנו לשלם מאות ואף אלפי שקלים בגין חשבון טלפון, עד שנעשה מעבר למנוי חודשי בסך עשרות שקלים בלבד. למעשה, כיום, הבנק היחיד שמציע מנוי חודשי במסגרתו כלולות רוב העמלות הוא בנק ONE ZERO (בכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון ולתשלום הוצאות צד ג'), בהובלתו של פרופ' אמנון שעשוע, ממייסדי Mobileye.

 

בחודשים האחרונים, למעלה מ-70,000 ישראלים הצטרפו לבנק ONE ZERO, שהביא בשורה חדשה לצרכנים. הבנק מציע ללקוחות מסלולי ONE ו-ONE+ שירות מבוסס טכנולוגיית AI אשר סורקת את חשבונות הלקוחות מדי יום ומציגה בפניהם הוצאות חריגות וחיובים כפולים והבנקים מסייעים לטפל בנושא. מדובר בשירות שבבנקים הגדולים ניתן רק ללקוחות בעלי הון רב.

 

 

כיום, הבנק מציע חודשיים ראשונים ללא עלות לפותחי חשבון באחד ממסלולים אלה.

 

 

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות