"חוסכים בעמלות ומקבלים שקיפות מלאה"; יותר מ-60,000 לקוחות עברו לבנק החדש

פורסם ב: 04/06/2023

הפרסומים האחרונים בתקשורת שחשפו את רווחי העתק של 5 הבנקים הגדולים בישראל, הובילו רבים לחפש אלטרנטיבה הוגנת ולחסוך בתשלום עמלות. בנק ONE ZERO, הגדיל את כמות העובדים בחודשים האחרונים במטרה להגביר את השירות המהיר ללקוחותיו, הכולל מנהל כספים אישי לכל חשבון, זמינות 24/6, וצ׳ק אפ יומי לחשבון. לקוחות שיצטרפו ויפתחו חשבון ייהנו מחודשיים ללא עלות במסלול One  ו- One+.

 

דו"חות הבנקים הגדולים בישראל שהתפרסמו בימים האחרונים חשפו את רווחי העתק והעושק של הציבור הישראלי המשלם מיליארדי ש"ח בעמלות לבנקים. לאחרונה, הציג משרד האוצר נתון לפיו משק בית משלם לבנק בשנה 2,100 ₪ על עמלות ועוד 7,200 ₪ על ריביות, כלומר כמעט 10,000 ₪ בשנה. אחת הבעיות המרכזיות היא שהציבור אינו מודע לכך, מכיוון שמרבית העמלות נסתרות ואינן חשופות בפניו בצורה ברורה.

 

בנק ONE ZERO מאפשר לראשונה את שירות הבנקאות הפרטית לכלל הציבור: לקוחות שפותחים חשבון בבנק במסלול ONE ו-ONE+ נהנים ממנהל כספים אישי הזמין עבורם 24/6, ואלגוריתם מבוסס AI שעובר מדי יום על החשבון שלהם, מציע הצעות לשיפור ההתנהלות הכלכלית ואף סורק את החשבון ברמה יומית כדי לוודא שאין תשלומים חריגים. שירות זה, ניתן בבנקים הישנים רק לבעלי הון רב (הבנקאות הפרטית של קומה שנייה). כמו כן, במסלול One ו- One+.מעניק הבנק ללקוחות פטור מורחב מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס בכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון הבנק.

 

בין משקיעיו של בנק ONE ZERO, שבשליטת פרופ' אמנון שעשוע, מייסד Mobileye אשר נמכרה לאינטל בכ-15.3 מיליארד דולר, ניתן למנות את הבנק השוויצרי יוליוס בר, קרן ההשקעות סרברוס, שבעבר התעניינה ברכישת השליטה בבנק לאומי, האוניברסיטה העברית, חברת הביטוח הכשרה ומשקיעים בינלאומיים נוספים.

 

יותר מ-60,000 ישראלים הצטרפו לבנק תוך חודשים ספורים

 

בנק ONE ZERO נפתח לאחר שלמעלה מ-40 שנה לא נפתח בנק חדש בישראל. הבנק, הביא בשורה חדשה לצרכנים ותוך חודשים ספורים יותר מ-60,000 ישראלים הצטרפו ופתחו חשבונות בבנק.

 

"אנו רואים שהשירות המקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו, שניתן ע"י מנהלי כספים אישיים, מוביל לקוחות להתנהל בצורה טובה יותר כלכלית ומסייע לנו לגייס עוד ועוד לקוחות", מספרים בבנק. "מרבית הלקוחות שלנו מגיעים כיום מפה לאוזן, בשונה מיתר הבנקים אשר מפרסמים במיליוני שקלים בטלוויזיה", מוסיפים.

 

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות