הפיקדון הגבוה בישראל! בנק ONE ZERO מציע 4.6% ריבית לתוכנית חיסכון שנתי בהפקדה חד פעמית

פורסם ב: 01/06/2023

הריבית על הפיקדונות שמציע הבנק מאפשרת ללקוחות המעדיפים השקעה סולידית ליהנות מריבית האטרקטיבית ביותר הקיימת היום. הבנק מאפשר ליהנות מהריבית הגבוהה בכל סכום הפקדה וכן יכולת למשוך את הכסף בכפוף לתנאי הפיקדון. כמו כן, לקוחות הבנק צפויים להרוויח מעליות הריבית הנוספות, ככל שיהיו. 

 

בתקופה זו ישראלים רבים מחפשים אלטרנטיבה למינוף הכסף בעו״ש בעקבות תנודות בשוק ההון ושוק הנדל"ן, בנק ONE ZERO מציע ללקוחות ריבית בשיעור של 4.6% (P-1.4%) בהפקדה חד פעמית של הכספים בפיקדון השנתי.

 

הבנק מציע הזדמנות לחיסכון עם הריבית הגבוהה ביותר מבין כל הבנקים מהשוואה שנערכה ע״י כלכליסט. לאור זאת, בחודשים האחרונים עשרות אלפי ישראלים הצטרפו לבנק ONE ZERO והפקידו מעל מיליארד שקלים בפיקדונות הבנק.

 

למה להשאיר את הכסף בעו"ש ?

 

בשונה מהבנקים הישנים בהם כספי הלקוחות סגורים לתקופה מסוימת והוצאתם תגרור תשלום עמלות נלוות, בבנק ONE ZERO ניתן למשוך את הכסף טרם מועד פרעונו בכפוף לתנאי היציאה של הפיקדון. היכולת למשוך את הכסף מהפיקדון מאפשרת לבנק ONE ZERO לפתור חסם משמעותי של לקוחות אשר זקוקים לכסף זמין לצרכים משתנים ובלתי צפויים.

 

אפליקציית הבנק זמינה בחנות האפליקציות ומאפשרת פתיחת חשבון קלה ומהירה תוך כ-10 דקות ללא התחייבות או תשלום נלווה. כמו כן, לקוחות שיורידו את האפליקציה ייהנו מחודשיים התנסות בבנק במסלול ONE ללא עלות.

 

תאירך עדכון: 21.1.24

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון. בריבית משתנה, בהפקדה חד פעמית לשנה, ניתן לשבור את הפיקדון בכל עת ולקבל את הקרן עם 10% מהריבית המקורית של הפיקדון.

 

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות