ההלוואה המשתלמת ביותר מבין כל הבנקים: ONE ZERO מציע הלוואה עד 200 אלף שקל בריבית האטרקטיבית ביותר, כך עולה מההשוואה החודשית של בנק ישראל.

פורסם ב: 03/04/2023

בחודשים האחרונים החל בנק ישראל לפרסם מידי חודש השוואה של הריביות שגובים הבנקים בהלוואות ממשקי הבית. מהנתונים עולה כי מאז תחילת הפרסום, ההלוואות בריבית משתנה של בנק ONE ZERO הן המשתלמות ביותר במערכת הבנקאית עם ריבית משתנה של החל מ-5.5% בלבד, הנמוכה בקרב כל הבנקים.

 

לפי התנאים שמציע ONE ZERO, לקוחות הבנק יכולים לקבל הלוואה של עד 200 אלף שקלים, החל מריבית הפריים (בכפוף לבחינת זכאות ותנאי הבנק).

 

לפי ההשוואה של בנק ישראל, הבנק החדש, ONE ZERO שהשיק לציבור בקיץ שעבר ופתח כבר עשרות אלפי חשבונות, מציע ריבית משתנה נמוכה משמעותית מהבנקים. כך למשל בזמן שהריבית המשתנה בבנקים אחרים נעה בין 5.8% (הנמוכה ביותר) ל-19.2%, הגבוהה ביותר, טווח הריביות ב-ONE ZERO נע בין 5.5% ל-9.8% לכל היותר בלבד.

 

הפער בין הריביות יכול להגיע לאלפי שקלים לכל לקוח. את ההלוואה ניתן לקבל בלחיצת כפתור באפליקציה של הבנק בהתאם לטווח הזמן המבוקש להחזר.

 

ההלוואות ניתנות לפותחי חשבון בבנק שנהנים גם מהטבה של חודשיים הצטרפות ללא עלות למסלול ONE, מסלול הפרימיום של הבנק : שירות בנקאות פרטית חכם עם מנהל כספים אישי וכולל פטור מעמלות עו"ש ודמי כרטיס גם פטור מעמלות המרת מט"ח בכרטיס ומעמלות על רכישות והעברות מט"ח, חיסכון של מאות שקלים למי שקונה דולרים לחשבון או משתמש בכרטיס לרכישות בחו"ל (טיסות, מלונות בחו"ל, שופינג באתרים בחו"ל ועוד) והכל בכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון הבנק.

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות למתן הלוואה. אישור ההלוואה, סכומה ותנאיה כפופים לתנאי הבנק ולשיקול דעתו הבלעדי של הבנק.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות