03.04.2023

"הפרשים של עד אלפי שקלים בעמלות": לקוחות ONE ZERO במסלול One ו- One+ לא משלמים עמלת המרת מט"ח (בכפוף לשימוש סביר); בזמן שביתר הבנקים מרוויחים על החופשות של הישראלים לחו"ל

מעוניינים לפתוח חשבון?

להצטרפות
בחג הקרוב מאות אלפי ישראלים צפויים להמריא ליעדים שונים בעולם, אך מלבד עלויות הטיסה, הלינה והבזבוזים בחופשה, עלויות המרת המט"ח בכרטיס, עלולות להסתכם באלפי שקלים. בעוד שבבנקים המסורתיים לקוחות משלמים עבור עמלת המרת מט"ח בכרטיס בשיעור של עד 3% עמלה על כל רכישה, בבנק החדש לקוחות במסלולים ONE ו-ONE+ נהנים מ-0% עמלת המרת מט"ח בכרטיס (בכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון). כך תהפכו את החופשה למשתלמת יותר

מרבית הרכישות במהלך הנסיעה שלנו לחו"ל מתבצעות כיום דרך הכרטיס בין אם אנו משלמים על הטיסה והמלון באתרים השונים או משלמים במסעדה בחו"ל וכמובן על השופינג המשתלם בעיר זרה. המהפכה שמוביל בנק ONE ZERO במסגרתה לקוחות המסלולים בבנק אינם משלמים עמלות עבור כל פעולה, וביניהן גם עמלת המרת מט"ח בכרטיס, עשויה להוביל לחיסכון של אלפי שקלים ללקוחות הבנק (בכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון).

 

"כיום הבנקים גובים מהלקוחות שני סוגי עמלות מהטסים בחו"ל – עמלת המרת מט"ח על רכישות בכרטיס שמגיעה עד 3% ועמלת משיכת מזומן מכספומטים בחו"ל שמגיעה עד 3.5%", מסבירים ב-ONE ZERO. ״לקוחות המסלולים שלנו לא משלמים כלל עמלות אלה וחוסכים עד אלפי שקלים בשנה על החופשות והרכישות בחו"ל".

 

כיום, בנק ONE ZERO מציע חודשיים התנסות במסלול One  ללא תשלום, מה שמאפשר לישראלים לפתוח חשבון ולחסוך עד אלפי שקלים בעמלות מט"ח רק במהלך החג ובמקביל להתנסות בשירותי הפרימיום של הבנק – מנהלי כספים אישיים ושירות ניהול כסף חכם הכולל צ'ק אפ פיננסי יומי ותובנות חכמות על הפעילות בחשבון.

 

לקבלת ההטבה:

 

מעוניינים לשמוע עוד?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות