חודשים ספורים מאז השקתו: בנק ONE ZERO דורג במקום הראשון - הבנק שהכי הרבה ישראלים רוצים לפתוח בו חשבון, מבין כל הבנקים בארץ

פורסם ב: 28/02/2023
סקר שבוצע ע״י מכון גיאוקרטוגרפיה מצא, כי מבין הישראלים המכירים את ONE ZERO, מרבית הנשאלים מעוניינים להצטרף לבנק החדש, מבין כל הבנקים בישראל.

סקר שבוצע ע״י מכון גיאוקרטוגרפיה מצא, כי מבין הישראלים המכירים את ONE ZERO, מרבית הנשאלים מעוניינים להצטרף לבנק החדש, מבין כל הבנקים בישראל, זאת לאור החדשנות שמציע ONE ZERO לצד עמלת המרת המט"ח המשתלמת ביותר והריבית המשתנה הגבוהה ביותר שמעניק הבנק בפיקדונות. כ-50,000 ישראלים פתחו חשבון בבנק בחודשים האחרונים וכמיליארד שקלים הופקדו בפיקדונות בבנק. הבנק מציע חשבון ללא עמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס במסלול One ו-One+.

 

"בא לשכונה בחור חדש": תוך זמן קצר מאז השקתו, מכון גיאוקרטוגרפיה בדק ומצא כי בנק ONE ZERO דורג במקום הראשון בדירוג הבנקים שהישראלים הכי רוצים לפתוח בו חשבון, מבין כל הבנקים בישראל. החדשנות שמציע הבנק לצד החיסכון בעמלות והריבית המשתנה הגבוהה ביותר שמציע ללקוחות על הפיקדונות השנתיים (4.25%), הובילו את הבנק לדירוג הגבוה.

 

 

בחודשים האחרונים כ-50,000 ישראלים פתחו חשבון בבנק החדש, תהליך המתבצע באופן דיגיטלי לחלוטין תוך כ-7 דקות באפליקציה. לקוחות הבנק נהנים משירות "בנקאות פרטית", כאשר מנהל כספים עובר מדי יום על החשבון שלהם, מזהה חיובים כפולים במידה וקיימים וממליץ להם כיצד לפעול כלכלית (העברת כספים לפיקדון ודו"ח הוצאות והכנסות חודשי).

 

"אנו מעניקים את הריבית המשתלמת ביותר בפיקדונות, ההלוואה האטרקטיבית ביותר מבין כל הבנקים והשירות הטוב ביותר, כאשר מדי יום אנו עוברים על חשבונות הלקוחות", מספרים בבנק.

 

לקוחות חדשים שיפתחו חשבון, תהליך שלוקח כ-7 דקות בלבד, ייהנו מחודשיים מתנה במסלול One של הבנק.

 

*בכפוף לתנאי הבנק, כפי שיהיו מעת לעת.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות