בנק ONE ZERO מציג לראשונה: עוסקים מורשים ייהנו מפטור מעמלות עו"ש ודמי כרטיס וגם ממנהל כספים אישי

פורסם ב: 15/02/2023

הבנק החדש, ONE ZERO, אליו הצטרפו כבר למעלה מ-45,000 לקוחות, מציע מגוון תנאים אטרקטיביים לעוסקים מורשים, ביניהם, פטור מעמלות עו"ש ודמי כרטיס. כמו כן, מנהלי הכספים של הבנק יעברו מדי יום על החשבון של הלקוחות ויוודאו שאין חיובים כפולים או הורדות מיותרות בחשבונם ויציעו הצעות לייעול ההתנהלות הפיננסית ללקוחות ואף יפיקו דו"ח הוצאות והכנסות מדי חודש

 

בעלי עסקים מורשים סובלים רבות מהתנהלות פיננסית מורכבת ומעמלות גבוהות בעקבות ריבוי פעולות בחשבון. בנק ONE ZERO מציע לבעלי עסקים להנות מפטור ממאות עמלות וכן שירות ניהול כספים אישי, בעלות חודשית קבועה ואטרקטיבית.

 

בחודש דצמבר, מבדיקה של אלפי חשבונות, חסך בנק ONE ZERO ללקוחותיו סכום אסטרונומי של יותר מ-450,000 ₪ בגין חיובים כפולים, סכום שללא הצ׳ק אפ הפיננסי היומי שעורך הבנק ללקוחות היה יורד לטמיון.

 

חשבון בנק דיגיטלי מלא תוך כ-10 דקות

 

לאחרונה, בנק ONE ZERO זוכה לאמון רב בקרב בעלי העסקים בארץ שפותחים חשבונות בהמוניהם, זאת לאור התנאים שמציע הבנק לבעלי עסקים: פטור מעמלות עו"ש, דמי כרטיס ועמלות מט"ח לצד ניהול כספים אישי בו לקוחות הבנק מקבלים דו"ח הכנסות והוצאות מדי חודש.

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

 

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.25%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

 

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות