בנק ONE ZERO מציג: מסחר בניירות ערך זרים החוסך עד 90% מעלויות המסחר במערכת הבנקאית

פורסם ב: 15/02/2023

לראשונה בישראל, בנק ONE ZERO מציע פלטפורמה למסחר בניירות ערך במתכונת ״הכל כלול״ ולרכז את כל הפעולות הפיננסיות בחשבון הבנק. הפלטפורמה החדשה למסחר בשוק ההון לא תיגבה דמי משמרת, עמלות מינימום, עמלות קניה ומכירה או עמלות המרת מט"ח ותוכל לחסוך לסוחרים אלפי שקלים בשנה.

 

בשורה לסוחרים בשוק ההון: בנק ONE ZERO הציג את פלטפורמת המסחר החדשה והמשתלמת ביותר בישראל עם מסלול One+ בו ניתן לבצע  פעולות במתכונת ״הכל כלול״ במחיר אחד, והאטרקטיבי בישראל למסחר בני״ע זרים. בנוסף, לקוחות יוכלו לרכז את כל הפעולות הפיננסיות במקום אחד ולהנות ממסחר באפליקציה אחת ללא צורך בהתעסקות עם מערכת נפרדת.

 

"המערכות הבנקאיות הן לא סופרמרקט בו מקבלים במרוכז את כל התשלומים. לקוחות מקבלים 100 תדפיסים ב-30 מקומות שונים, עם מיליון אותיות קטנות וסכומים שנגבו מהם, וזה הולך לאיבוד בתוך התשואה של תיק ההשקעות. יש דמי משמרת על החזקת תיק ההשקעות, עמלות קניה ומכירה על כל פעולה, עמלות מינימום, עמלות מט"ח ועוד". מספר אור לוי, ראש צוות מוצר בבנק ONE ZERO.

 

מטרת הפלטפורמה היא לרכז במקום אחד את כל הפעולות הפיננסיות ולחסוך את כלל העמלות ללקוח, כך שבמנוי אחד ב-119 ₪ יהנו הלקוחות משירות של בנקאות פרטית דיגיטלית על החשבון ופטור ממאות עמלות הנגבות היום בבנקים וכן ממסחר ״הכל כלול״ לביצוע פעולות בחופשיות וללא עמלות נלוות ונסתרות.

 

*במסלול One+ עד 10 פעולות קנייה ו/או מכירה בחודש, בכפוף לתעריפון ולתנאי הבנק.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

*במסלול One+ עד 10 פעולות קנייה ו/או מכירה בחודש, בכפוף לתעריפון ולתנאי הבנק.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות