מסחר בניירות ערך: ההצעה שוברת השוק של בנק ONE ZERO כבר כאן

פורסם ב: 31/01/2023
בנק ONE ZERO משיק פלטפורמת מסחר בניירות ערך שמאפשרת מסחר בעלות המשתלמת ביותר בישראל. ״המערכת הבנקאית גובה היום עשרות עמלות שיכולות להגיע לאלפי שקלים בשנה והלקוחות לא יודעים״.

לראשונה בישראל סוחרים בשוק ההון יכולים לבחור במסלול ONE PLUS שעלותו עומדת על סך של 119 שקל בחודש - פחות מ-1,500 שקל בשנה – לקבל חבילת מסחר בניירות ערך בבורסות האמריקאיות, שירותי בנק מלאים 24/6, בלי עמלות עו"ש, עם כרטיס חיוב , ללא תשלום עמלות מט"ח על החופשה בחו"ל (לדוגמה – על כ- 30 אלף שקל חופשה שבוצעה במטבע חוץ משלמים היום 900 שקל עמלת המרה בכרטיס ברוב הכרטיסים בשוק).

 

אור לוי, מנהל צוות מוצר בבנק משתף: ״לקוחות צריכים קודם כל לחשב את דמי המשמרת שהם משלמים רק על עצם החזקת התיק - תבין, היום תיק של 200 אלף דולר בבנקים מסורתיים סופג בשנה דמי משמרת ממוצעים של כ- 0.4% שזה 800 דולר, 2,800 שקל בשנה! וזה עוד לפני שנרכשה מניה אחת. ואם נניח שהלקוח מעוניין לרכוש תעודה על ה-

 

מחיר אחד קבוע: ודאות במחיר המשתלם בישראל 

 

בנק ONE ZERO אשר שובר את מודל הבנקאות המסורתי פועל בשיטת דמי מנוי כאשר ניתן לבחור מסלול. ZERO הוא חיוב בהתאם לתעריפון עמלות משתלם וללא עלות חודשית קבועה, מסלול ONE אשר כולל פטור מרוב עמלות התעריפון ומעניק שירותי בנקאות פרטית דיגיטלית ומסלול One+ החדש המאפשר להנות מכל יתרונות הבנקאות הפרטית, בתוספת מסחר בניירות ערך (עד 10 פעולות קנייה ו/או מכירה של ניירות ערך, וזאת למעט הוצאות צד ג').

 

 

פתיחת חשבון אורכת כ-10 דקות ובסופה ניתן לבחור מסלול. ניתן לעבור בין המסלולים השונים בהתאם לתנאי הבנק, כאשר בעת פתיחת חשבון ובחירה במסלול ONE, יהנו הלקוחות מחודשיים מתנה ללא עלות.

 

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות