בנק ONE ZERO מציג: הלוואה עד 200,000 ₪ בריבית אטקרטיבית

פורסם ב: 29/12/2022

 

 

לאחר שהבנק המרכזי בישראל פרסם כי ONE ZERO מציע את הריבית המשתנה הנמוכה ביותר בשוק הישראלי, כ-60,000 לקוחות הצטרפו והיקף ההלוואות עומד על כ-35 מיליון ₪. על פי ההערכות: בשבועות הקרובים היקף ההלוואות בבנק יכפיל את עצמו כתוצאה מהתנאים הנוחים.

 

גרף

 

 

יותר מ-60,000 ישראלים הצטרפו לבנק ONE ZERO, בבעלותו של פרופ' אמנון שעשוע (ממייסדי Mobileye) אשר מציע את ההלוואות המשתלמות ביותר מבין כל הבנקים: לקוחות מכל הבנקים יוכלו לקחת הלוואה עד 200,000 ₪ מריבית פריים + 0.5% בלבד, הטבה שעשויה לחסוך ללווים אלפי שקלים.

 

לאחרונה, פרסם הבנק המרכזי בישראל את שיעור הריבית המשתנה של כלל הבנקים על מנת שהציבור יוכל להשוות ולחסוך: בעוד שחלק מהבנקים גובים ריבית משתנה של 14.75% והממוצע של הריבית המשתנה של כלל הבנקים עומדת על 7.99%, הריבית בבנק ONE ZERO עומדת על 5.39%, ריבית נמוכה במאות אחוזים מחלק מהבנקים בארץ.

 

"אנו שמחים להציע ללקוחות כל הבנקים את ההלוואות המשתלמות ביותר ולחסוך לציבור אלפי שקלים בתקופה שהציבור זקוק לכך". מספרים מטעם הבנק.

 

ניתן להוריד את אפליקציית הבנק מחנות האפליקציות ולפתוח חשבון תוך כ-10 דקות בלבד.

תאריך עדכון: 24.12.23

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. פרסום זה אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות למתן הלוואה. אישור ההלוואה, סכומה ותנאיה כפופים לתנאי הבנק ולשיקול דעתו הבלעדי של הבנק.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות