עשרות אלפי הורדות בחודש: בנק ONE ZERO מאפשר פתיחת חשבון של 10 דקות באפליקציה

פורסם ב: 22/11/2022
״בנקאות פרטית דיגיטלית״: בנק ONE ZERO בבעלותו של פרופ' אמנון שעשוע, הוביל עשרות אלפי ישראלים להירשם לבנק וליהנות משירות פרימיום 24/6 וכן מפטור ממאות עמלות בנקאיות בתשלום אחיד וקבוע

בנק ONE ZERO מציע ללקוחותיו שירות של בנקאות פרטית דיגיטלית הכוללת בתוכו שירות סריקה יומית של החשבון שיכולה לחסוך אלפי שקלים בשנה מגילוי של חריגות או הזדמנויות לצמיחה. החיסכון מתבטא גם בעקבות פטור ממאות עמלות כולל פטור מעמלות מט״ח שעשוי להגיע לאלפי שקלים בחודש בקניות בחו"ל ובאתרי קניות בינלאומיים.

 

העלות לשירות הינה 49 ש״ח לחודש (ללקוחות מסלול ONE בכפוף לשימוש סביר) כאשר ישנה הטבת הצטרפות – חודשיים התנסות מתנה. ללקוחות שאינם מעוניינים בשירותי בנקאות פרטית, יכולים לעבור למסלול ZERO ולהנות מפטור עמלות עו״ש ודמי כרטיס.

 

פיקדונות מהטובים בישראל וחודשיים התנסות במתנה

 

בחודש האחרון בנק ONE ZERO הוגדר ע"י מחשבון בנק ישראל כבנק האטרקטיבי ביותר לפיקדונות בריבית משתנה, דבר שהוביל אלפי ישראלים להירשם לבנק החדש שמציע שירות דיגיטלי עם בנקאות פרטית ללא עמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס. הטכנולוגיה של הבנק סורקת מדי יום את חשבונות הלקוחות ומעדכנת אותם במידה וישנם חיובים חריגים או אפילו אם חיוב קבוע גדל בפתאומיות. במקביל, מנהל כספים אישי מתקשר עם הלקוחות ומציע להם הצעות ייעול לגבי החסכונות שלהם.

 

מזה כ-40 שנה לא נפתח בנק בישראל וההצלחה של הבנק החדש הגיעה במהרה: עשרות אלפי ישראלים ניצלו את התנאים האטרקטיביים שמציע הבנק ופתחו חשבון. למצטרפים חדשים ישנה הטבת הצטרפות – חודשיים התנסות ללא עלות כאשר פתיחת החשבון מתבצעת דרך האפליקציה, תוך כ-10 דקות בלבד. ניתן להתנייד בקלות דרך צוות מנהלי כספים שמבצע עבור הלקוחות את המעבר מהבנק הקודם.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות