הישראלים הפקידו כחצי מיליארד שקלים בפיקדונות של בנק ONE ZERO

פורסם ב: 22/11/2022
לאחר העלאת הריבית הקודמת, שבה בנק ONE ZERO היה היחיד שספג את עליית הריבית על המינוס כדי להקל על לקוחותיו ובנוסף מחשבון בנק ישראל הציג שהבנק מציע את הריבית המשתנה הגבוהה ביותר על הפיקדונות: עשרות אלפי ישראלים פתחו חשבון ב-ONE ZERO והפקידו כחצי מיליארד שקלים בפיקדונות הבנק.

בעוד שיתר הבנקים מנצלים את עליית הריבית כדי לגלגל אותה אל הלקוחות בריביות גבוהות, בנק ONE ZERO סופג עבורם את הריבית על המינוס כדי להקל עליהם. הבנק, מציע ללקוחותיו פיקדונות מבוססי ריבית פריים, מה שמאפשר ללקוחות שפתחו חיסכון ליהנות מעליית ריבית בנק ישראל בכל העלאת ריבית.

 

בנק ONE ZERO מציע כיום פיקדון עם ריבית מבוססת הפריים המשתלמת בישראל.

היתרון של פיקדון מסוג זה בא לידי ביטוי בכך שהריבית צמודה לשינויי הריבית של בנק ישראל, כך שאם היא עולה, הלקוחות מרוויחים יותר על הפיקדונות. כאמור, הריבית צפויה להמשיך ולעלות גם בארץ וגם ברחבי העולם, זאת לאור האינפלציה שממשיכה לעלות, ולכן, לקוחות שיפקידו פיקדונות בבנק ONE  ZERO  ימשיכו להנות מעליית הריבית הצפויה.

 

עשרות אלפי ישראלים הצטרפו לבנק בחודשים האחרונים לאחר שמחשבון בנק ישראל מצא כי הבנק הוא המשתלם ביותר ביחס לריבית על פיקדונות. פתיחת החשבון מתבצעת תוך דקות ספורות דרך האפליקציה כאשר למעוניינים להתנייד ישנו צוות ייעודי שדואג להעברת החשבון בעבור הלקוח.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות