הישראלים הפקידו כחצי מיליארד שקלים בפיקדונות של בנק ONE ZERO

לאחר העלאת הריבית הקודמת, שבה בנק ONE ZERO היה היחיד שספג את עליית הריבית על המינוס כדי להקל על לקוחותיו ובנוסף מחשבון בנק ישראל הציג שהבנק מציע את הריבית המשתנה הגבוהה ביותר על הפיקדונות: עשרות אלפי ישראלים פתחו חשבון ללא עלות ב-ONE ZERO והפקידו כחצי מיליארד ₪ בפיקדונות הבנק. ניתן להוריד את אפליקציית הבנק ללא עלות

בעוד שיתר הבנקים מנצלים את עליית הריבית כדי לגלגל אותה אל הלקוחות בריביות גבוהות, בנק ONE ZERO סופג עבורם את הריבית על המינוס כדי להקל עליהם. הבנק, מציע ללקוחותיו פיקדונות מבוססי ריבית פריים, מה שמאפשר ללקוחות שפתחו חיסכון ליהנות מעליית ריבית בנק ישראל בכל העלאת ריבית.

בנק ONE ZERO מציע כיום את הריבית מבוססת פריים הגבוהה בישראל (בפיקדון חודשי ושנתי).

היתרון של פיקדון מסוג זה בא לידי ביטוי בכך שהריבית צמודה לשינויי הריבית של בנק ישראל, כך שאם היא עולה, הלקוחות מרוויחים יותר על הפיקדונות. כאמור, הריבית צפויה להמשיך ולעלות גם בארץ וגם ברחבי העולם, זאת לאור האינפלציה שממשיכה לעלות, ולכן, לקוחות שיפקידו פיקדונות בבנק ONE ZERO ייהנו מאותה עלייה של הריבית.

עשרות אלפי ישראלים הצטרפו לבנק בחודשים האחרונים לאחר שמחשבון בנק ישראל מצא כי הבנק הוא המשתלם ביותר ביחס לריבית על פיקדונות. פתיחת החשבון הינה ללא עלות ופתיחת החשבון מתבצעת תוך דקות ספורות דרך האפליקציה.