לראשונה בישראל: בנק ONE ZERO יספוג את העלאת ריבית המינוס כדי להקל על הלקוחות

פורסם ב: 03/10/2022

עם עליית הריבית על ידי בנק ישראל, החליט בנק ONE ZERO לקחת צעד נוסף קדימה ולספוג את עליית הריבית על המינוס עבור לקוחותיו. המהלך יוצא הדופן הביא לכך שמרבית הבנקים האחרים נאלצו גם הם לשפר את הריביות.

 

בנוסף, מציע ONE ZERO ללקוחותיו פיקדונות מבוססי ריבית פריים, מה שמאפשר לאלו שפתחו חיסכון ליהנות מעליית ריבית בנק ישראל בתרחיש שהריבית עולה, בניגוד לפיקדון בריבית קבועה בו הלקוח "נועל" את כספו לתקופה מסוימת ולא נהנה מהעליות. בעקבות העלאת הריבית, גם ריבית הפיקדונות של הבנק תתעדכן ותגלם את מלוא העלאת הריבית.

 

בנק ONE ZERO השיק לאחרונה את פעילותו וזוכה להצלחה גדולה במיוחד בפרק זמן קצר: למעלה מ-20,000 לקוחות הצטרפו לבנק ומדי יום מגיעות אלפי בקשות הצטרפות נוספות. למצטרפים, מעניק הבנק הזדמנות כבר עתה להצטרף למסלול ONE, מסלול הבנקאות הפרטית וכך ליהנות מצ'ק אפ פיננסי יומי, מנהלי כספים אישיים, פטור מורחב מעמלות (בכפוף לשימוש סביר) וקבלת שירות 24/6. כל זאת ללא תשלום דמי מנוי בעבור המסלול עד לינואר 2023.

 

ההרשמה לבנק הינה דרך האפליקציה וללא עלות עד לשנת 2023.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות