נפתחה ההרשמה למסלול One של הבנק הדיגיטלי ONE ZERO

כך תפתחו חשבון תוך כ-7 דקות בלבד

פורסם ב: 20/09/2022
שירות 24/6, צ'ק-אפ פיננסי, מנהל כספים אישי לכל חשבון ופטור מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס (בכפוף לשימוש סביר). החלה ההרשמה למסלול One של הבנק הדיגיטלי החדש ONE ZERO שבבעלותו של פרופ' אמנון שעשוע. לקוחות חדשים שיצטרפו למסלול One יקבלו פטור מכלל התשלומים עד ל-1 לינואר 2023 ולאחר מכן, ייהנו מבנקאות פרטית ופטור מורחב מעמלות ב-49 ₪ לחודש בלבד (בכפוף לשינוי סביר). על פי ההערכות: עשרות אלפי ישראלים צפויים לפתוח חשבונות

 

 

הבנק הדיגיטלי ONE ZERO  משיק את מסלול One, שיאפשר ללקוחות חדשים לפתוח חשבון בחינם, כולל פטור מורחב מעמלות, בהם עו"ש ומט"ח, וללא תשלום עד ה-1 בינואר 2023 )בכפוף לשימוש סביר).

 

הבנק, יציע שירותי פרמיום לכלל הלקוחות, כאלו שניתנים עד היום בבנקים השונים בישראל לקהל האמיד בלבד.

 

בפעם הראשונה בישראל, הציבור יוכל ליהנות מבנקאות פרטית, כאשר מדי יום מנהלי כספים יעברו על חשבונות הלקוחות, יזהו חיובים כפולים, עלייה של הוצאות קבועות שנגבו על ידי צדדי ג' והמלצות לחיסכון, זאת באמצעות בינה מלאכותית.

 

מלבד הבנקאות הדיגיטלית, ONE ZERO מציע ללקוחותיו פטור מורחב מעמלות (בכפוף לשימוש סביר), שירות 24/6 בצ׳ט ותוכניות חיסכון עם ריביות מהאטרקטיביות בשוק. כמו כן, בעוד שלקוחות משלמים מדי שנה אלפי שקלים בגין עמלות עו"ש, עמלות מט"ח, עמלות שירות והנפקת דמי כרטיס, הבנק הדיגיטלי יגבה מלקוחות (החל משנת 2023) מנוי חודשי של 49 ₪ בלבד (בכפוף לשימוש סביר).

 

לקבלת ההטבה >>

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות