"לא רק לעשירים": ONE ZERO יעניק שירותי בנקאות פרטית דיגיטלית לכלל הלקוחות

פורסם ב: 20/09/2022
עד היום, שירותי בנקאות פרטית דיגיטלית ניתנו רק למעטים ועלו אלפי שקלים בחודש. הבנק הדיגיטלי ONE ZERO בבעלותו של פרופ' אמנון שעשוע, ממייסדי Mobileye, יציע ללקוחות הבנק החל מינואר 2023 את מסלול One בתשלום חודשי של 49 ₪ בלבד )בכפוף לשימוש סביר). "מדי יום מנהלי כספים יעברו על חשבונות של לקוחות, יזהו חיובים כפולים, עליה בתשלום הקבוע מצד ספקים שונים והמלצות בנוגע לתזרים החודשי של הלקוח". מספרים בבנק. בקרוב, הבנק יעניק גם שירותי ייעוץ פנסיוני עם תובנות שוטפות ללקוחות.

 

                             שוקי  

 

קרוב ל 20,000 לקוחות כבר עברו לבנק הדיגיטלי ONE ZERO ונהנים משירות חסר תקדים שניתן כיום בבנקים השונים רק ללקוחות העשירים המנהלים מיליוני שקלים: שירותי בנקאות דיגיטלית פרטית.

השירותים יינתנו לכלל הלקוחות, כאשר העלות למסלול One בבנק תעלה ללקוחות 49 ₪  בלבד והם ייהנו מעבר לשירותי הבנקאות הפרטית, גם מפטור מורחב מעמלות הכולל פטור מעמלות עו"ש, פטור מעמלת המרת מט"ח ועוד רבות נוספות (בכפוף לשימוש סביר).

נכון להיום, לקוחות משלמים מדי שנה לבנקים בישראל אלפי שקלים כתוצאה מעמלות שונות. הבנק הדיגיטלי, מוביל מהפכה כשהוא מציע ללקוחותיו לשלם סכום קבוע בסך של כ-600 ₪ בשנה (החל מינואר 2023). תהליך הרישום הוא דיגיטלי וקצר ומסתיים  בפחות מ-10 דקות. הלקוחות החדשים ייהנו גם ממסגרת אשראי בבנק (בכפוף לשיקול דעת הבנק).

 

מנהל אישי גם ללקוחות קטנים

מדי יום, המערכת הטכנולוגית מבוססת ה-AI של ONE ZERO, תבצע צ'ק אפ פיננסי על חשבונות הלקוחות, תזהה כל דבר חריג או הזדמנות ותעביר למנהלי הכספים האישיים את הממצאים. אותם מנהלי כספים יעברו על המידע ויטפלו לאחר קבלת הסכמת הלקוחות, במה שנדרש עבורם.

המערכת תזהה, בין היתר, חיובים כפולים, עלייה בהוצאות קבועות של צדדי ג', בדיקה של התזרים החודשי של הלקוחות, המלצות על כספומטים חינמיים באזור הפעילות של הלקוח, המלצות לחיסכון, חיזוי והתראה לפני כניסה למינוס ועוד.

על פי ההערכות ברשימת ההמתנה לכניסה לבנק ישנם כ-80,000 ישראלים, להם צפוי להיפתח חשבון בשבועות הקרובים. רשימת ההמתנה נועדה לאפשר לבנק להעניק טיפול מיטבי בכמות הלקוחות ולהעניק לכל לקוח את תשומת הלב לה הוא ראוי.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות