20.09.2022

ההצלחה הגדולה של הבנק הדיגיטלי ONE ZERO

אלפי ישראלים פתחו חשבונות בשבועות האחרונים

מעוניינים לפתוח חשבון?

להצטרפות
הבנק הדיגיטלי ONE ZERO, שבבעלותו של פרופ' אמנון שעשוע, מציע פטור מעמלות עו"ש, מט"ח ודמי כרטיס (בכפוף לשימוש סביר) לצד מנהל כספים אישי ומערכת טכנולוגית מבוססת AI, המבצעת לכל לקוח צ'ק אפ פיננסי יומי עם החשבון שלו, הכלול עם שירות ומענה אנושי 24/6, בצ'אט או בטלפון. לקוחות שירשמו יקבלו פטור מדמי מנוי עד ינואר 2023

 

                            גל בר דעה 

 

 

 

אלפי ישראלים מנצלים את ההטבה שמעניק בימים אלו הבנק הדיגיטלי החדש ONE ZERO ופותחים חשבון עם פטור מורחב מעמלות (בכפוף לשימוש סביר) עד ינואר 2023. הבנק מציע שירותי פרמיום לכלל הלקוחות, שכיום מי שמקבל אותם בשאר הבנקים הם רק בעלי הון. מדי יום מנהלי כספים של ONE ZERO עוברים על חשבונות הלקוחות, מזהים חיובים כפולים ועלייה בתשלום הקבוע של צדדי ג'.

 

יתרונות נוספים של הבנק ONE ZERO: שירות 24/6 בצ׳ט עם בנקאי ותוכניות החיסכון עם ריביות אטרקטיביות במיוחד. "בפעם הראשונה יש מישהו שזמין לך בכל שעה, 24/6. מבלי לשלם על כלום, קיבלנו כרטיס ופתחנו חשבון תוך דקות ספורות", מספרת אחת מלקוחות הבנק.

ניתן להוריד את האפליקציה ולהירשם ללא עלות.

 

לקבלת ההטבה ↓

מעוניינים לשמוע עוד?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.5%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות