עוזר אישי צמוד מסביב לשעון זה חלום – מנהל כספים אישי זו מציאות

רק מעטים בעלי ממון נהנים משירותי פמילי אופיס (family office), שירותי בנקאות פרטית אמיתית של בנקאים מקצועיים שמנהלים עבורם את הכסף. ב-ONE ZERO אנחנו מציעים שירותי בנקאות פרטית בדיוק כאלה, גם למי שאין עדיין עשרות מיליוני דולרים בחשבון הבנק.

לקרוא על התורים הארוכים בנתב"ג ולהשתגע, עוד רגע החופשה המשפחתית של הקיץ ורק לדמיין לבזבז שלוש שעות של המתנה, בטח כשיש ילדים קטנים בתמונה והחשק לנסוע כבר יורד. לא פלא שחברות המציעות היום שירותי VIP שמדלגים על התורים נהנות היום מגל פניות עצום.

 

הזמן שלנו הוא נכס יקר ערך. בעשורים האחרונים, חברות טכנולוגיה רבות מרכזות מאמצים כדי למכור לנו שירותים שיחסכו לנו זמן וכאב ראש. במקום לבזבז שעות על רכישות בסופר אנחנו מזמינים אונליין ובחלק מרשתות המזון בעולם כבר החלו להציע שירותי קניינים אישיים שבוחרים עבורנו את העגבניות והמלפפונים. אפילו כשנגמר החלב במקרר אנחנו לא תמיד נטריח את עצמנו למכולת הקרובה ונזמין משלוח מהיר.

 

רבים מאיתנו משתמשים בשירותי ניקיון לבית ומשלמים אלפי שקלים על מכשירים חכמים שמחליפים את המטאטא והמגב המסורתיים. בשנים האחרונות גם לעמוד בתור כדי לקחת Take away כבר נשמע כמו מדע בדיוני כשהאוכל מגיע אלינו חם וטרי עד לסף הדלת. אנחנו מעריכים ואוהבים שירותים שחוסכים לנו התעסקות סיזיפית ומעיקה.

 

אבל בכל הקשור לניהול הכסף שלנו? מתרחשת תופעה הפוכה. המערכת הבנקאית שולחת אותנו לאפליקציות דיגיטליות כדי לבצע את כל הפעולות ולנהל את הכסף שלנו לגמרי לבד ואנחנו מוצאים את עצמנו מתייעצים עם זרים גמורים ברשתות חברתיות כדי לבחור איפה להשקיע את החסכונות שלנו.

 

 

רק מעטים בעלי ממון נהנים היום משירותי בנקאות פרטית אמיתית של בנקאים מקצועיים שמנהלים עבורם את הכסף. קוראים לשירותים הללו Family Office, ניהול הון מקצה לקצה ואלו מוענקים היום רק לאנשים עשירים מאד.

אלא שמורכבות ניהול הכסף אינה נחלתם רק של אלו שברשותם עשרות מיליוני דולרים בחשבון הבנק. משקי בית רבים שנהנים מהכנסה גבוהה מתמודדים עם מורכבות ניהול הכסף, החל מניהול התזרים השוטף – לחזות איך יסתיים החודש, אם החשבון יהיה מאוזן או ביתרה חיובית, זיהוי יכולת לשים כסף בצד לחיסכון ובחירת אפיקי השקעה וחיסכון מותאמים אישית בהתאם לצרכים, תאבון סיכון וירושות צפויות, פתרונות מימון אופטימליים לטובת רכישות גדולות תוך התחשבות בשינויים צפויים בהוצאות ובהכנסות (למשל עלייה צפויה בהוצאות לפרק זמן מוגבל כמו תשלום על גנים פרטיים) ובפוטנציאל חיסכון עתידי, בחירת תמהיל המשכנתא, הגדרת יעדי חיסכון לטווח הבינוני כמו העמדת הון עצמי לרכישת דירה, חיסכון להוצאות גדולות כמו שיפוץ הבית, אירועים משפחתיים, השכלה גבוהה, בניית תכנית פרישה עם בחירת מסלולי פנסיה ועתודות נוספות לטובת שמירה על רמת חיים גבוהה. ושאלות דוגמת אלה: האם זה הזמן להיכנס לבורסה או בכלל לצאת? ביטקויין – השקעה טובה או ספקולציה? איך לבחור תכנית חיסכון לכל ילד? כיצד משפיעה האינפלציה על הכסף שלנו ובכמה עליית ריבית תייקר את החובות שלנו? ואיך בכלל מוצאים את הידיים והרגליים בשלל המקומות שהכספים שלנו שוכבים בהם – בחברת הביטוח ובבית ההשקעות, בקרן הפנסיה, בחברת כרטיסי האשראי ובבנק, יש לנו היום דמות מקצועית שתיתן מענה לכל זה?

 

ב-ONE ZERO אנחנו מציעים שירותי בנקאות פרטית בדיוק כאלה, גם למי שאין עדיין עשרות מיליוני דולרים בחשבון הבנק. אנחנו בנק חדש שקיבל רישיון מבנק ישראל אחרי מעל 43 שנה ובאמצעות טכנולוגיה חכמה שפיתחנו על בסיס החזון של מייסד הבנק, פרופ' אמנון שעשוע, אנחנו מעניקים לכל אחד מהלקוחות שלנו מנהל כספים אישי ואנושי שמנהל עבורו את כל הכסף, במקום אחד. אנשי מקצוע שעוברים כל יום על כל הפעילות בחשבון הבנק, מזהים כל אירוע חריג או הזדמנות, מעדכנים ומטפלים עבור הלקוחות שלנו, אנחנו זמינים עבורם מסביב לשעון  לכל שאלה ובמקרים רבים עונים על שאלות שהלקוחות שלנו בכלל לא ידעו שהם צריכים לשאול. מנהלי הכספים שלנו דואגים לכל מה שקשור לכסף של הלקוחות שלנו ומעדכנים בכל מה שצריך, כדי שאם לא מתחשק להם, הם לא יהיו חייבים יותר להיכנס לחשבון. בנקאות פרטית אמיתית, שהייתה עד כה נחלתם של מעטים, מגיעה כעת לכל משק בית, בתמורה למחיר חודשי קבוע ושקוף הזמין לכל כיס.

כל אחד מאיתנו היה שמח לו היה יכול להחזיק עוזר אישי צמוד שמנהל עבורנו את כל מטלות היומיום, זה עדיין בגדר חלום רחוק. מנהל כספים אישי זו כבר מציאות.