מה הקשר בין ביטוח בריאות לבנק?

אנחנו מחזיקים בביטוח בריאות כדי לקבל נגישות לשירותי רפואה ששומרים על הבריאות הגופנית שלנו. לראשונה יש בנק שדואג גם לבריאות הפיננסית שלנו

משק בית בישראל מוציא כ-600 שקלים בחודש על ביטוחי בריאות (ביטוח משלים + פרטי), כך מעלים נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הוצאה משמעותית לכל הדעות.

כשמדובר בבריאות שלנו ושל בני ביתנו אנחנו דואגים לרכוש ביטוח (מקופת החולים או מחברת הביטוח) שיגן עלינו מפני הוצאות בלתי צפויות שיהיה לנו קשה לעמוד בהן.

 

רכישת ביטוח מעניקה לנו את הביטחון שבכל פעם שנצטרך להתייעץ עם רופא, לעבור בדיקה או הליך רפואי, שירותי הרפואה יהיו נגישים וזמינים עבורנו. אם לא די בכך, הנגישות שלנו לשירותי רפואה, מאפשרת לנו לשמור על הבריאות שלנו, לבצע בדיקות תקופתיות שנועדו לזהות ולאבחן מראש אירועים שיאפשרו טיפול מוקדם ומניעת מחלות וסיכונים בריאותיים.

 

שמירה על הבריאות הגופנית שלנו היא בעלת חשיבות ראשונה במעלה, אבל מה לגבי הבריאות הפיננסית?  זה לא סוד שחוסר ודאות הקשור לכסף, מייצר לחץ וחרדות.


הנה כמה נתונים מעניינים - ויכוחים על כסף זו הסיבה השנייה לגירושין בארה״ב, אחרי חוסר נאמנות, כמעט מחצית מהזוגות עם חוב של 50 אלף דולר ומעלה אומרים שכסף הוא הסיבה המרכזית לוויכוחים זה עם זה. שניים מתוך שלושה זוגות נשואים מתחילים את חייהם עם חוב. 


בישראל כמחצית ממשקי הבית נמצאים במינוס לפחות אחת לשנה ואחת מכל חמש משפחות נמצאת במינוס כרוני, שניים מתוך שלושה ישראלים יתקשו לעמוד בהוצאה חד פעמית של 8000 שקלים.

 

ניהול התזרים באמצעות בינה מלאכותית

אך מה אם היה ניתן לרכוש "ביטוח" שמגן על הבריאות הפיננסית שלנו?  ביטוח שאמור לדאוג שלא נגיע למצבי קיצון פיננסים אלא להיפך, כזה שיסייע לנו לשמור על עתודות כספיות משמעותיות ולייצר לנו רווחה כלכלית?

זה מה שבאנו לעשות ב-ONE ZERO, בנקאות פרטית דיגיטלית שתשמור על הבריאות הפיננסית של הלקוחות שלנו ותעניק להם ביטחון ושקט נפשי. אחרי שנים שהתרגלנו ש'בנק' הוא בעיקר כספת שנועדה לשמור לנו על הכסף, אנחנו מביאים שירותי בנקאות חדשה, פרואקטיבית, שנועדה לנהל את הכסף עבור הלקוחות, במקום להשאיר אותם להתמודד עם ניהול הכסף לגמרי לבד.

 

 

 

איך זה מתאפשר? טכנולוגיה חכמה מבוססת בינה מלאכותית שפיתחנו ב-ONE ZERO שמשרתת בנקאים אנושיים ומבצעת עבורם המון פעולות שעד כה בוצעו באופן ידני, כך שהבנקאים חופשיים להעניק שירותי בנקאות פרטית, שהיו זמינים עד כה רק למעטים.

אנחנו קוראים לבנקאים שלנו ב-ONE ZERO 'מנהלי כספים' בדיוק מכיוון שהם מנהלים את הכסף עבור הלקוחות. כל יום מנהלי הכספים עוברים על החשבון של כל לקוח, על הכסף שנכנס והכסף שיוצא, על הוראות הקבע, על פרטי החיובים באשראי, על החסכונות וההלוואות, מוודאים שאין שום אירוע חריג ואם מאתרים כזה, מעדכנים ומטפלים עבור הלקוחות. בדיוק כמו בדיקות סקר, המטרה היא לשמור על הכסף של הלקוחות שלנו ולבצע גילוי קודם של בעיה שעלולה להתרחש בעתיד ולמנוע אותה.  שירות ניהול כסף פרו אקטיבי שנועד להבטיח את הביטחון הפיננסי של הלקוחות שלנו.

זה מתחיל בדברים קטנים כמו זיהוי של חיוב כפול או חריג, קפיצה בדמי מנוי חודשיים בתום תקופת הטבה וזה ממשיך במעקב אחר התזרים החודשי על בסיס דפוסי התנהלות קודמים כדי לבדוק אפשרות לשים כסף בצד לחיסכון, הגדרת מטרות ויעדים ארוכי טווח וליווי של מנהלי הכספים להגעה לאותם יעדים ובכלל זה – שיפוץ הבית, הבאת הון עצמי לדירה, חיסכון לאירועים חשובים, חיסכון פנסיוני ועוד.

 

בתמורה לשירות ניהול הכסף אנחנו גובים דמי מנוי חודשיים בסכום קבוע ושקוף שמחליף מאות עמלות הקבועות היום בתעריפוני הבנקים. מודל דמי המנוי החדשני שאנחנו מיישמים כבנק, נועד להחליף את המודל הקיים שבו לקוחות הבנקים מקבלים לרוב פטור מכמה עמלות עו"ש אך משלמים על מאות עמלות אחרות לפי תעריפון עמלות, על כל פעולה שהם מבצעים. להבדיל מהמודל הישן, בתשלום חודשי קבוע, מנהלי הכספים שלנו מתומרצים להמליץ ללקוחות רק על פתרונות שמיטיבים איתם ולא עם שורת הרווח של הבנק.

עוד לא פתחתם חשבון? לקבלת הזמנה השאירו פרטים: