נעים מאוד, ONE ZERO

לפני שנתיים יצאנו, קבוצה של אנשי בנקאות וטכנולוגיה, למסע לבניית הבנק הכי טוב בעולם.

היה לנו ברור, שאחרי 40 שנה שלא קם בנק חדש בישראל, אנחנו מוכרחים לעשות את זה אחרת. מוכרחים לשנות את חוקי המשחק.

החזון של מייסד הבנק, פרופ׳ אמנון שעשוע, מנכ’'ל ומייסד Mobileye שנרכשה על ידי intel וממובילי חזון הרכב האוטונומי, מלווה אותנו מהרגע הראשון. להביא טכנולוגיה חדשנית מבוססת AI לעולם הבנקאות. ליצור בנק חכם ויעיל, שיעזור לכולנו להתמודד עם הניהול המורכב של הכסף שלנו.

קיבלנו ב- 2019 רישיון מבנק ישראל , הפכנו רשמית לבנק, ויצאנו לדרך.

מסתבר, שרק כש#בונים_בנק חדש, מהתחלה, יש הזדמנות אמיתית לתקן. במקום להילחם במגבלות של מערכות המחשוב - פשוט לבנות אותן בלי מגבלות, מהירות וחכמות. במקום לשבור את הראש איך לממן סניפים וכמויות אדירות של כוח אדם - לוותר על מה שלא צריך והטכנולוגיה יכולה להחליף. במקום ללמוד על טכנולוגיה - להמציא אותה.

כך נולד הבנק ONE ZERO. בנק שלם, עם כל מה שיש לבנק להציע, 100% דיגיטלי, עם בנקאים זמינים לשירות אנושי מסביב לשעון בטלפון ובצ׳אט.

 

האנשים

צוות הבנק ONE ZERO מונה כיום כ- 300 אנשים, רובם אנשי פיתוח. יו״ר הבנק הוא שוקי אורן, מנכ״ל הבנק הוא גל בר דעה, ושניהם מובילים יחד צוות ניהולי עם ניסיון עשיר במערכת הבנקאית והטכנולוגית. מעצבים, מפתחים, אנשי דאטא, בנקאים - כולנו כאן למען מטרה אחת - לבנות את הבנק שהיינו רוצים להיות הלקוחות שלו. להיות אלו שפותרים את מערכת היחסים הסבוכה שלנו עם הכסף שלנו, שעושים את הדברים פשוט.

 

העתיד

אנחנו מתקדמים בקצב מסחרר. בין רגולציה לתחרות, חווית לקוחות וניהול סיכונים, נולד כאן בנק חדש.
אנחנו נפרדים לאט לאט מהחסמים של המערכת וממש רואים את זה קורה. שנים שהתרגלנו שהבנקים הם די אותו הדבר. לכן לא תמיד מצאנו באמת את הטעם לעבור בנק. אנחנו מזמינים אתכם לנסות. לראשונה בישראל, יש בנק עצמאי שמבוסס על טכנולוגיה מתקדמת. זה מאפשר לנו להיות מהירים ויעילים, בדיוק כמו שאתם רוצים את הבנק שלכם. בקרוב מאוד נעלה לאוויר עם בנק שרוצה להרוויח את האמון שלכם, במקום להרוויח על חשבונכם. שלא ידבר באותיות קטנות, אלא בגובה העיניים ובשקיפות רדיקלית. בנק שרוצה שתצליחו.

 

 

#תתכוננו לעזוב את הבנק שלכם