בנק וואן זירו שובר את השוק עם פיקדון בריבית הגבוהה בישראל ונזילות בכל יום עסקים – 4% בריבית משתנה לפיקדון יומי

בתקופה שהציבור רוצה לשמור על הכסף נזיל ובכל זאת ליהנות מריבית גבוהה על החסכונות, אחד הפתרונות שהיה זמין עד כה היה קרן כספית. לראשונה בישראל, וואן זירו מציע ללקוחות One ו-One+ פיקדון עם נזילות בכל יום עסקים בשיעור ריבית משתנה של פיקדון שנתי – שעומדת נכון למועד זה על 4% –

בנק ONE ZERO סוגר שנת פעילות ראשונה ומציע ללקוחות מסלולי One ו-One+ פיקדון יומי בריבית חסרת תקדים: 

ריבית משתנה שנתית בשיעור של 4% (Prime-2.25%) ואפשרות למשוך את הכסף בכל יום עסקים ללא הפקדת סכום מינימום.

לקוחות מסלולים אלו, יוכלו להפקיד 20 אלף שקל, 200 אלף שקל או כל סכום אחר וליהנות מריבית הגבוהה פי 4 נכון למועד זה, מהחלופות הקיימות במערכת הבנקאית.

  

כך לדוגמא, לקוחות מסלולי One ו-One+ שייהנו מהפיקדון החדש ויפקידו סכום של 100 אלף שקלים יכולים לחסוך בסוף שנת הפקדה ריבית בסך 4,000 שקלים לפני מס של 15% על הרווח הנומינלי (שלא בניכוי אינפלציה). הלקוחות גם יוכלו למשוך חלק או את כל כספי הפיקדון בכל רגע נתון וליהנות מהריבית שנצברה בניכוי מס עד רגע המשיכה.

 

לשם השוואה בקרן כספית, שיעור המס ליחיד עומד על 25% מהרווח הריאלי (הרווח בניכוי האינפלציה מרגע הקניה ועד המכירה).

 

לקוחות מסלולי One ו-One+ (האחרון הינו מסלול ייחודי לסוחרים בני"ע) נהנים גם משירות בנקאות פרטית הכולל צ'ק אפ פיננסי יומי – מערכת בינה מלאכותית שסורקת להם כל יום את החשבון והכרטיסים ומזהה בעיות והזדמנויות תוך הצעה לטפל עבורם וכן חבילת שירותים בנקאיים בתנאים מועדפים ומשירותים ייחודיים נוספים.

כמו כן, לקוחות מסלולי One ו-One+ נהנים משלל הטבות, ביניהם, פטור מעמלות עו"ש, פטור מדמי כרטיס, 0% עמלת המרת מט"ח בכרטיס החיוב הבנקאי, 0% עמלות על רכישות מט"ח לחשבון ועל העברות מט"ח, 0% עמלת ערבות בנקאית לשוכרי דירות ועוד (בכפוף לשימוש סביר כמפורט בתעריפון הבנק).

 

בנק ONE ZERO מעניק חודשיים התנסות ללא תשלום ללקוחות חדשים במסלול One.

*ריבית מתואמת 4.08%. בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון.

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.75%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות