"הפיקדון מהמשתלמים בישראל": בנק ONE ZERO מציע 4.5% ריבית ללקוחות שיפקידו כסף בפיקדון

הריבית על הפיקדונות שמציע הבנק מאפשרת ללקוחות שמעדיפים השקעה סולידית ליהנות מריבית אטרקטיבית. הבנק, מאפשר להנות מהריבית הגבוהה החל מכל סכום הפקדה ואפשרות למשיכה בכל עת.* כמו כן, לקוחות הבנק יהנו מעליות הריבית הנוספות, ככל שיהיו. 

 

בדיוק בתקופה בה ישראלים רבים מחפשים אלטרנטיבה לתנודות בשוק ההון ושוק הנדל"ן נמצא בסימן שאלה, בנק ONE ZERO מציע ללקוחות 4.5% ריבית בהפקדת הכספים בפיקדון.

 

הבנק, מציע ללקוחותיו הזדמנות לחיסכון בריביות מהמשתלמות ביותר בישראל. לאור זאת, בחודשים האחרונים עשרות אלפי ישראלים הצטרפו לבנק ONE ZERO והפקידו כחצי מיליארד שקלים בפיקדונות הבנק.

 

אין סיבה להשאיר את הכסף בעו״ש

 

בשונה מתנאי הבנקים המסורתיים בהם הכסף של המשקיע סגור לתקופה מסוימת והוצאתו תגרור תשלום עמלות נלוות, לקוחות שיפקידו כספים בפיקדונות בבנק ONE ZERO יוכלו להוציא את הכסף בכל עת ולהפקיד כספים נוספים ישירות מהנייד באפליקציית הבנק. בכך, פותרים ONE ZERO חסם משמעותי של לקוחות אשר מעוניינים להחזיק כסף בעו״ש לצרכים משתנים ובלתי צפויים.

 

ניתן להוריד את אפליקציית הבנק מחנות האפליקציות ולפתוח חשבון תוך כ- 10 דקות ללא התחייבות או תשלום נלווה.

*בכפוף לתנאי הבנק והפיקדון. בריבית משתנה, בהפקדה חד פעמית לשנה, ניתן לשבור את הפיקדון בכל עת ולקבל את הקרן עם 10% מהריבית. שיעור ריבית מתואמת 4.5%

מעוניינים לפתוח חשבון?

"לקוחות עסקיים רבים פותחים אצלנו חשבונות ונהנים מפטור לא רק מעמלות בסיסיות אלא גם מעמלות מט"ח לצד ריבית בפיקדונות שעומדת על כ-4.75%." מספרים בבנק. פתיחת החשבון מתבצעת תוך כ-10 דקות בלבד ובתהליך דיגיטלי מלא.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. למידע נוסף עיין מדיניות העוגיות