נעים להכיר: בנאים בלי קסדות

רחלי בינדמן רחלי בינדמן | 25 מאי, 2021

"5 דקות לתוך הפגישה היה לי ברור שאני רוצה לעבוד בבנק"

התשוקה של הצוות לבנות את הבנק הכי טוב לחברים ולמשפחה שלהם הדביקה אותי. ידעתי שאני רוצה להיות שותף לבניית הבנק הזה!

 

סוף 2019. לראשונה מעל 40 שנה, שחקן חדש מקבל רישיון מבנק ישראל, להקים בנק חדש. בלי סניפים. בלי עשרות אלפי עובדים ומערכות מחשוב מיושנות. 100% בדיגיטל עם טכנולוגיה חכמה מבית היוצר של פרופ' אמנון שעשוע. היסטוריה.

אוקי, מה עכשיו? איך #בונים_בנק חדש כזה? יצאנו לחפש בנאים/יות. אבל לא כאלה עם קסדה. בנאים/יות שבונים/ות בנק שהוא 100% דיגיטלי וחכם, כאלה שחושבים/ות על בנקאות המחר ומדמיינים את "בחזרה לעתיד" של המאה ה-21.

חשבתי שהגיע הזמן שתכירו את מנהלי המוצר שלנו, שמתכננים/ות איך יעבדו ויראו כל המוצרים שאתם מכירים בבנק: עו״שׁ וכרטיסי אשראי, תיקי השקעות, הלוואות, פיקדונות, אבל הרבה מעבר, הם בעיקר עסוקים איך להמציא את מה שעוד לא קיים ואיך עושים קסמים עם מה שמאפשרת לנו הטכנולוגיה. אם תרצו, הם/ן חושבים/ות על איך יעבוד למשל השקל הדיגיטלי, או איך להשתמש בפתרונות הכי מתקדמים של בינה מלאכותית ובמקביל לייצר את היחס הכי אישי ואנושי.

אתם בטח יודעים שלגייס היום עובדים/ות לסטארטאפ זה חתיכת אתגר, על כל עובד/ת יש מלחמה. את רוב העובדים של הבנק, מעל 150 איש/נשים, גייסנו בשיא מגיפת הקורונה, ומה שהכי מדהים שכמעט 100% מתוכם/ן הגיעו בהמלצת העובדים/ות, בשיטת "חבר מביא חבר". 

כינסתי את מנהלי/ות המוצר לשיחה צפופה, כדי להכיר לכם/ן קצת את האנשים שבונים את הבנק החדש שלכם/ן, איך הם הגיעו אלינו ומה מניע אותם/ן. אותם/ן אנשים שמוודאים שתהליך פתיחת החשבון יהיה הכי שקוף וברור, אבל גם הכי נוח ואינטואיטיבי, "שתסמכו עלינו" כמו שאמר לי ניקי זינצ׳נקו, ראש צוות Onboarding, שיהיה לכם קל ופשוט להעביר את הפעילות שלכם מהבנק הישן. "יותר פשוט מלקנות חלב בסופר" כמו שחולמת הגר, ראש צוות ניוד בנקאי, שהבינה המלאכותית תעזור לכם עם הניהול המורכב של הכסף, שלנהל תיק השקעות יהיה כיף ופשוט, ובגדול שיתחשק לכם, לשם שינוי, להיכנס לבנק שלכם.

אתם מוזמנים לגלול מטה ולקרוא על בר, ניקי, יעלי, דור, אביחי והגר ולגלות מי מהם חולם להיות ביונסה, ומה היו עושים עם 20 מיליון שקל בחשבון הבנק. אבל לפני כן, קצת השראה מעופר צרפתי, שמנצח על הצוות הזה וגם עליו תוכלו לקרוא בהרחבה למטה: "הגעתי לפגישה עם גל, מנכ"ל הבנק ועם עמיחי ה- CTO. חמש דקות לתוך השיחה היה לי ברור שאני רוצה לעבוד איתם, אי אפשר להסביר במילים את הברק הזה שהיה להם בעיניים והחלום לבנות את הבנק הכי טוב למשפחה ולחברים שלהם".

 
הצוות ישמח לשמוע על הרעיונות והחלומות שלכם.
שלחו אלי: [email protected] ואדאג להעביר להם.

 

 

רחלי, מנהלת התקשורת וקשרי החוץ של הבנק

 

 

רוצים לשמוע מה בר הייתה עושה עם 20 מיליון שקל?
מה אביחי היה עושה לו לא היה בבנק, מי מהם חולם להיות ביונסה, ואיך הם עצמם מתנהלים עם כסף?

 

 

בר דגני, AI Product Manager,
29, נ' +2, רמת גן

קרא עוד

אביחי דוד, Securities Product Manager,
38, נ', גבעתיים


קרא עוד

דור גבע, Payments Product Manager,
31, נ+1, באר יעקב

קרא עוד

הגר יעקובי, Mobility Product Manager,
34, ת"א

קרא עוד

ניקי זינצ'נקו, Onboarding Product Manager, 
35, נ' + אחת בדרך, ת"א

קרא עוד

עופר צרפתי, Head of Product
40, נ'+1, רעננה

קרא עוד

יעלי דרשביץ, Product Team Leader,
33, ת"א 

קרא עוד